Výsledky súťaží
Kliknutím na názov stĺpca zoradíte všetky vyfiltrované výsledky. Ďalším kliknutím otočíte poradie.
| # | Súťaž ↕ | Dátum ↓ | Pohlavie | Umiestnenie ↕ | Meno ↕ | Krajina ↕ | Vek ↕ | TH ↕ | Veková kategória | Hmotnostná kategória | Divízia ↕ | Disciplína ↕ | SQ najlepší | BP najlepší | DL najlepší | SQ1 | SQ2 | SQ3 | SQ4 | BP1 | BP2 | BP3 | BP4 | DL1 | DL2 | DL3 | DL4 | C1 | C2 | C3 | C4 | Total ↕ | Reshel ↕ | McCulloch ↕ | Klub |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | WUAP World Championships 2026 – Tlak na lavičke | 2026-09-29 | Women | 1 | Luna Marleen Wendlandt | DEU | 17 | 80.70 | Teen | 82,5 | EQ | Tlak na lavičke | 110.00 | 95,0 | 110,0 | -120,5 wr | 110.00 | 164.1200 | — | ||||||||||||||||
| 2 | WUAP World Championships 2026 – Tlak na lavičke | 2026-09-29 | Women | 1 | Fiona Lelas | IRL | 43 | 66.80 | M40-49 | 67,5 | EQ | Tlak na lavičke | 55.00 | 50,0 | 55,0 | -60,0 | 55.00 | 90.8050 | 93.620000 | — | |||||||||||||||
| 3 | WUAP World Championships 2026 – Tlak na lavičke | 2026-09-29 | Women | 1 | Silke Ritz-Reinke | DEU | 50 | 55.70 | M50-59 | 60 | EQ | Tlak na lavičke | 62.50 | 55,0 | 60,0 | 62,5 | 62.50 | 120.1880 | 135.812000 | — | |||||||||||||||
| 4 | WUAP World Championships 2026 – Tlak na lavičke | 2026-09-29 | Women | 1 | Monika Lelkes | SVK | 52 | 66.60 | M50-59 | 67,5 | EQ | Tlak na lavičke | 75.00 | 70,0 | 75,0 | -77,5 | 75.00 | 124.1250 | 144.606000 | — | |||||||||||||||
| 5 | WUAP World Championships 2026 – Tlak na lavičke | 2026-09-29 | Women | 1 | Andrea Thurner | AUT | 60 | 71.70 | M60-69 | 82,5 | EQ | Tlak na lavičke | 100.00 | 90,0 | 100,0 | -111,0 wr | 100.00 | 158.6000 | 212.524000 | — | |||||||||||||||
| 6 | WUAP World Championships 2026 – Tlak na lavičke | 2026-09-29 | Men | 1 | Rino Voss | DEU | 18 | 52.50 | Teen | 67,5 | EQ | Tlak na lavičke | 130.00 | 115,0 | 125,0 | 130,0 | 130.00 | 232.4400 | — | ||||||||||||||||
| 7 | WUAP World Championships 2026 – Tlak na lavičke | 2026-09-29 | Men | 2 | Leo Willenbacher | DEU | 18 | 65.60 | Teen | 67,5 | EQ | Tlak na lavičke | 130.00 | 115,0 | 125,0 | 130,0 | 130.00 | 166.2700 | — | ||||||||||||||||
| 8 | WUAP World Championships 2026 – Tlak na lavičke | 2026-09-29 | Men | 1 | Gregor Bankov | SVK | 17 | 82.20 | Teen | 82,5 | EQ | Tlak na lavičke | 150.00 | 150,0 | -170,0 | -170,0 | 150.00 | 155.1000 | Body & Fitness Humenné | ||||||||||||||||
| 9 | WUAP World Championships 2026 – Tlak na lavičke | 2026-09-29 | Men | 2 | Karl Fabian Altenau | DEU | 16 | 73.50 | Teen | 82,5 | EQ | Tlak na lavičke | 125.00 | 110,0 | 115,0 | 125,0 | 125.00 | 142.3750 | — | ||||||||||||||||
| 10 | WUAP World Championships 2026 – Tlak na lavičke | 2026-09-29 | Men | 1 | Wieland Schmidt | DEU | 18 | 88.70 | Teen | 95 | EQ | Tlak na lavičke | 180.00 | 160,0 | 170,0 | 180,0 | 180.00 | 176.2200 | — | ||||||||||||||||
| 11 | WUAP World Championships 2026 – Tlak na lavičke | 2026-09-29 | Men | 1 | Niklas Wissel | DEU | 21 | 107.80 | Junior | 110 | EQ | Tlak na lavičke | 170.00 | 170,0 | -182,5 | -210,0 | 170.00 | 151.3000 | — | ||||||||||||||||
| 12 | WUAP World Championships 2026 – Tlak na lavičke | 2026-09-29 | Men | 1 | Sebastian Świtoński | POL | 28 | 82.40 | Open | 82,5 | EQ | Tlak na lavičke | 235.00 | 235,0 | -255,0 | -255,0 | 235.00 | 242.2850 | — | ||||||||||||||||
| 13 | WUAP World Championships 2026 – Tlak na lavičke | 2026-09-29 | Men | 2 | Branko Kautz | DEU | 47 | 80.80 | Open | 82,5 | EQ | Tlak na lavičke | 175.00 | 165,0 | 175,0 | 175.00 | 183.0500 | 198.060000 | — | ||||||||||||||||
| 14 | WUAP World Championships 2026 – Tlak na lavičke | 2026-09-29 | Men | 3 | Martin Macháč | SVK | 26 | 70.80 | Open | 82,5 | EQ | Tlak na lavičke | 140.00 | -125,0 | 125,0 | 140,0 | 140.00 | 165.4800 | Strength Obsession SENEC | ||||||||||||||||
| 15 | WUAP World Championships 2026 – Tlak na lavičke | 2026-09-29 | Men | 1 | Lucas Kümmele | DEU | 30 | 90.80 | Open | 95 | EQ | Tlak na lavičke | 270.00 | 250,0 | 260,0 | 270,0 | 270.00 | 260.0100 | — | ||||||||||||||||
| 16 | WUAP World Championships 2026 – Tlak na lavičke | 2026-09-29 | Men | 2 | Matti Jargosch | DEU | 35 | 94.80 | Open | 95 | EQ | Tlak na lavičke | 245.00 | 220,0 | 230,0 | 245,0 | 245.00 | 229.8100 | — | ||||||||||||||||
| 17 | WUAP World Championships 2026 – Tlak na lavičke | 2026-09-29 | Men | 3 | Vladimír Pavko | SVK | 38 | 92.80 | Open | 95 | EQ | Tlak na lavičke | 240.00 | -240,0 | 240,0 | -250,0 | 240.00 | 228.0000 | — | ||||||||||||||||
| 18 | WUAP World Championships 2026 – Tlak na lavičke | 2026-09-29 | Men | 1 | Benjamin Langer | DEU | 35 | 110.00 | Open | 110 | EQ | Tlak na lavičke | 385.00 | 320,0 | 385,0 wr | -400,0 wr | 385.00 | 340.7250 | — | ||||||||||||||||
| 19 | WUAP World Championships 2026 – Tlak na lavičke | 2026-09-29 | Men | 1 | Petr Pastýřik | CZE | 37 | 115.80 | Open | 125 | EQ | Tlak na lavičke | 280.00 | 240,0 | 260,0 | 280,0 | 280.00 | 243.8800 | — | ||||||||||||||||
| 20 | WUAP World Championships 2026 – Tlak na lavičke | 2026-09-29 | Men | 2 | Christopher Hollmann | DEU | 37 | 116.50 | Open | 125 | EQ | Tlak na lavičke | 250.00 | 230,0 | 250,0 | -270,0 | 250.00 | 217.5000 | — | ||||||||||||||||
| 21 | WUAP World Championships 2026 – Tlak na lavičke | 2026-09-29 | Men | 1 | Nick Martens | DEU | 27 | 131.00 | Open | 125+ | EQ | Tlak na lavičke | 145.00 | 130,0 | 145,0 | -160,0 | 145.00 | 123.2500 | — | ||||||||||||||||
| 22 | WUAP World Championships 2026 – Tlak na lavičke | 2026-09-29 | Men | 1 | Stefan Mohr | DEU | 45 | 62.90 | M40-49 | 67,5 | EQ | Tlak na lavičke | 147.50 | 135,0 | 142,5 | 147,5 | 147.50 | 198.0930 | 208.988000 | — | |||||||||||||||
| 23 | WUAP World Championships 2026 – Tlak na lavičke | 2026-09-29 | Men | 1 | Branko Kautz | DEU | 47 | 80.80 | M40-49 | 82,5 | EQ | Tlak na lavičke | 170.00 | 160,0 | 170,0 | -180,0 | 170.00 | 177.8200 | 192.401000 | — | |||||||||||||||
| 24 | WUAP World Championships 2026 – Tlak na lavičke | 2026-09-29 | Men | 2 | Christian Stoebke | DEU | 49 | 79.70 | M40-49 | 82,5 | EQ | Tlak na lavičke | 142.50 | 132,5 | 140,0 | 142,5 | 142.50 | 151.0500 | 168.119000 | — | |||||||||||||||
| 25 | WUAP World Championships 2026 – Tlak na lavičke | 2026-09-29 | Men | 1 | Ľubomír Pidanič | SVK | 48 | 94.20 | M40-49 | 95 | EQ | Tlak na lavičke | 298.00 | 270,0 | 285,0 | 298,0 wr | -305,0 wr | 298.00 | 280.7160 | 307.945000 | — |
WUAP 2026
Rok v číslach
Ročné ocenenia: slovenskí pretekári s potvrdeným členstvom a úhradou alebo oslobodením od poplatku v zvolenom roku.
Priebežné poradie — rok ešte prebieha.
Posledný výpočet: 2026-10-13Ročné súhrny aj rebríčky zahŕňajú iba potvrdených a uhradených členov pre zvolený rok. Výbery sa vzťahujú na rebríčky nižšie.
Výber pre výkonnostné rebríčky: Muži · RAW · Silový trojboj
Pretekár roka
Najlepší oficiálny Reshel v zvolenom pohlaví, divízii a disciplíne. McCulloch sa s Reshelom nemieša.
Muži · RAW · Silový trojboj
Najaktívnejší pretekár
Unikátne súťažné podujatia naprieč disciplínami a divíziami.
Najviac súťažných štartov
Jeden štart za pretekára, podujatie, disciplínu a divíziu.
Najviac víťazstiev
Oficiálne prvé miesta v kategóriách. Zhoda: druhé, tretie miesta, potom meno na zobrazenie.
Najviac pódiových umiestnení
Oficiálne umiestnenia 1, 2 a 3 v kategóriách.
Najvyšší total v trojboji
Najlepší platný total v trojboji; samostatné disciplíny sa nezapočítavajú.
Muži · RAW · Silový trojboj
Najťažší drep
Najvyšší úspešný SQ1–SQ4, vrátane rekordných pokusov.
Muži · RAW · Silový trojboj
Najťažší tlak na lavičke
Najvyšší úspešný BP1–BP4 za zvolený rok, pohlavie, divíziu a disciplínu. Bench-only a silový trojboj sa vyhodnocujú oddelene.
Muži · RAW · Silový trojboj
Najťažší mŕtvy ťah
Najvyšší úspešný DL1–DL4 v zvolenej disciplíne.
Muži · RAW · Silový trojboj
Najväčší progres
Prvý a posledný platný total v rôznych dátumoch, v rovnakom pohlaví, divízii a disciplíne.
Muži · RAW · Silový trojboj
- Sebastian Horvath50,0 kg550,0 → 600,0 kg (+9,1 %) WUAP European Championships 2026 · SBD
- Csaba Csáno44,0 kg706,0 → 750,0 kg (+6,2 %) WUAP World Championships 2026 – Silový trojboj
- Andreas Malak40,0 kg700,0 → 740,0 kg (+5,7 %) WUAP European Championships 2026 · SBD
Najvyššia úspešnosť pokusov
Úspešné / zaznamenané pokusy, vrátane štvrtých. Platí minimálna účasť.
Muži · RAW · Silový trojboj
Klub 9/9
Všetkých deväť základných pokusov v trojboji úspešných. Štvrté pokusy podmienku nemenia.
Muži · RAW · Silový trojboj
Súčet súťažných totalov
Súčet platných oficiálnych totalov naprieč štartmi v zvolenej divízii a disciplíne.
Muži · RAW · Silový trojboj
Definície a metodika
Kladné číselné pokusy, aj s NR/WR/ER, sú úspešné. Záporné pokusy sú neúspešné. Prázdne hodnoty, nula, # a pomlčka nie sú zaznamenané pokusy. Kilogramy zahŕňajú štvrté pokusy a skoršie platné pokusy pretekárov OUT; pokusy DQ/DSQ sa vylučujú. Pri rovnakom drepe, benchi, mŕtvom ťahu alebo totale má prednosť nižšia telesná hmotnosť z príslušnej súťaže. Neznáma hmotnosť sa nepočíta ako nula.
Pretekár sa v každom rebríčku zobrazuje iba raz. Celé meno sa porovnáva bez rozdielov v diakritike, veľkosti písmen a nadbytočných medzerách, spolu s pohlavím a krajinou. Pôvodné mená vo výsledkoch zostávajú zachované. Menovci a odlišné zápisy mena vyžadujú manuálnu kontrolu. Podujatia sa spájajú iba pri totožných metadátach alebo výslovnom nastavení správcu.
Rebríčky opisujú importované záznamy, nie chýbajúce pokusy. Staršie listiny iba s najlepším výkonom nedokazujú úspešnosť ani 9/9. Chýbajúca krajina sa vylučuje; neurčené pohlavie/divízia sa nemieša do porovnateľných výkonnostných ocenení. Rozporné kópie jedného štartu zachovajú účasť, ale ich výkony a umiestnenia sa do ocenení nezapočítajú.
Podmienka úspešnosti: aspoň 2 podujatia a 12 zaznamenaných pokusov v zvolenej výkonnostnej skupine.
Klubové vyhodnotenia 2026
AWPC-Slovakia · Muži · RAW · Silový trojboj. Rovnaký rok a výber ako v ročných oceneniach vyššie. Bez obmedzenia podľa členstva alebo platby.
Najúspešnejší klub
Súčet najlepšieho Reshel skóre troch najlepších pretekárov. Klub musí mať aspoň troch pretekárov so skóre.
- Dark Side Slovakia1 902,150 bodov3 pretekárov započítaných
- 300 Gym Team Michalovce1 862,198 bodov3 pretekárov započítaných
- F3 GYM Čierna Voda1 837,965 bodov3 pretekárov započítaných
Najviac nadvíhaných kg
Súčet najlepšieho platného totalu každého pretekára. Každý pretekár sa počíta raz.
- 300 Gym Team Michalovce3 202,5 kg6 pretekárov započítaných
- F3 GYM Čierna Voda2 412,5 kg4 pretekárov započítaných
- Dark Side Slovakia2 070,0 kg3 pretekárov započítaných
Najpočetnejší klub
Počet unikátnych pretekárov vo výsledkoch vrátane DNS, DQ a OUT.
- 300 Gym Team Michalovce6 pretekárov
- F3 GYM Čierna Voda4 pretekárov
- Bodygeek Košice3 pretekárov
Najvyšší priemerný Reshel
Priemer najlepšieho Reshel skóre každého pretekára. Minimum sú traja pretekári so skóre.
- Dark Side Slovakia634,050 bodov3 pretekárov započítaných
- F3 GYM Čierna Voda601,781 bodov4 pretekárov započítaných
- Sport Club Pohoda Trnava (SCP Trnava)599,957 bodov3 pretekárov započítaných
Ako sa kluby vyhodnocujú?
Klub sa preberá z výsledku alebo z členskej evidencie rovnakého roka. Meno, overené zápisy mena a klubové aliasy používajú rovnaké mapovanie ako adresár klubov. Nejasné kluby sa do klubových rebríčkov nezaraďujú.
Kilogramy a Reshel sa počítajú len z platných výsledkov s kladnou hodnotou. Pri opakovaných štartoch sa vyberá najlepší výkon každého pretekára, pri zhode nižšia telesná hmotnosť. Výkon patrí klubu uvedenému pri tomto výsledku; pri počte pretekárov sa používa posledný známy klub daného výberu. Nadviháné kg znamenajú súčet najlepších totalov, nie súčet všetkých pokusov. Reshel sa používa len tam, kde je v zdrojových výsledkoch uvedený.
