Výsledky súťaží
Kliknutím na názov stĺpca zoradíte všetky vyfiltrované výsledky. Ďalším kliknutím otočíte poradie.
| # | Súťaž ↕ | Dátum ↓ | Pohlavie | Umiestnenie ↕ | Meno ↕ | Krajina ↕ | Vek ↕ | TH ↕ | Veková kategória | Hmotnostná kategória | Divízia ↕ | Disciplína ↕ | SQ najlepší | BP najlepší | DL najlepší | SQ1 | SQ2 | SQ3 | SQ4 | BP1 | BP2 | BP3 | BP4 | DL1 | DL2 | DL3 | DL4 | C1 | C2 | C3 | C4 | Total ↕ | Reshel ↕ | McCulloch ↕ | Klub |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | WUAP Dublin Open 2026 | 2026-04-18 | Women | 1 | Ellen Hogan Tobin | IRL | 32 | 56.00 | Open | 56 | EQ | Tlak na lavičke | 50.00 | 40 | 45 | 50 | 50.00 | — | |||||||||||||||||
| 2 | WUAP Dublin Open 2026 | 2026-04-18 | Women | 1 | Tanya Ray | IRL | 47 | 76.40 | M40-49 | 82,5 | EQ | Tlak na lavičke | 67.50 | 60 | -65 | 67.5 | 67.50 | — | |||||||||||||||||
| 3 | WUAP Dublin Open 2026 | 2026-04-18 | Men | 1 | Rudolf Siska | SVK | 54 | 85.00 | M50-59 | 95 | EQ | Tlak na lavičke | 220.00 | 190 | 210 | 220 | 220.00 | Sport Club Pohoda Trnava (SCP Trnava) | |||||||||||||||||
| 4 | WUAP Dublin Open 2026 | 2026-04-18 | Men | 1 | Andrej Smutny | SVK | 48 | 102.00 | M40-49 | 110 | EQ | Tlak na lavičke | 300.00 | 300 | -315 | -315 | 300.00 | Sport Club Pohoda Trnava (SCP Trnava) | |||||||||||||||||
| 5 | WUAP Dublin Open 2026 | 2026-04-18 | Men | 1 | Jozef Minar | SVK | 49 | 130.00 | M40-49 | 125+ | EQ | Tlak na lavičke | 220.00 | 200 | 220 | -235 | 220.00 | Sport Club Pohoda Trnava (SCP Trnava) | |||||||||||||||||
| 6 | WUAP Dublin Open 2026 | 2026-04-18 | Women | 1 | Alannah Buckley | IRL | 14 | 67.50 | Guest | 67,5 | RAW | Mŕtvy ťah | 72.50 | 50 | 60 | 72.5 | 72.50 | — | |||||||||||||||||
| 7 | WUAP Dublin Open 2026 | 2026-04-18 | Women | 1 | Erika Lelas | IRL | 15 | 77.30 | Teen | 82,5 | RAW | Mŕtvy ťah | 95.00 | 80 | 90 | 95 | 95.00 | — | |||||||||||||||||
| 8 | WUAP Dublin Open 2026 | 2026-04-18 | Women | 1 | Triona Kearns | IRL | 46 | 82.50 | M40-49 | 82,5 | RAW | Mŕtvy ťah | 90.00 | 70 | 80 | 90 | 90.00 | — | |||||||||||||||||
| 9 | WUAP Dublin Open 2026 | 2026-04-18 | Men | 1 | Lubomir Trstensky | SVK | 51 | 125.00 | M50-59 | 125 | EQ | Mŕtvy ťah | 230.00 | 190 | 210 | 230 | 230.00 | Powerlifting Liptovský Hrádok | |||||||||||||||||
| 10 | WUAP Dublin Open 2026 | 2026-04-18 | Men | 1 | Matus Gajdy | SVK | 26 | 103.00 | Open | 110 | EQ | Silový trojboj | 300.00 | 220.00 | 245.00 | 300 | -320 | -325 | 200 | 220 | -230 | 210 | 230 | 245 | 765.00 | CZECHOSLOVAK GROUP WARRIORS | |||||||||
| 11 | WUAP Dublin Open 2026 | 2026-04-18 | Women | DQ | Daisy Ramona Keogh | IRL | 19 | 105.90 | Teen | 82,5+ | RAW | Silový trojboj | 75.00 | 105.00 | 60 | 75 | -100 | 0 | 0 | 0 | 80 | 95 | 105 | — | |||||||||||
| 12 | WUAP Dublin Open 2026 | 2026-04-18 | Women | 1 | Tracy Donovan | IRL | 48 | 66.60 | M40-49 | 67,5 | RAW | Silový trojboj | 110.00 | 67.50 | 157.50 | 100 | -110 | 110 | 60 | 65 | 67.5 | 140 | 150 | 157.5 | 335.00 | — | |||||||||
| 13 | WUAP Dublin Open 2026 | 2026-04-18 | Women | 1 | Amanda Gilsenan | IRL | 53 | 73.50 | M50-59 | 82,5 | RAW | Silový trojboj | 102.50 | 67.50 | 132.50 | 80 | -90 | 102.5 | 60 | 65 | 67.5 | 120 | 125 | 132.5 | 302.50 | — | |||||||||
| 14 | WUAP Dublin Open 2026 | 2026-04-18 | Women | 2 | Monika Lelkes | SVK | 51 | 72.00 | M50-59 | 82,5 | RAW | Silový trojboj | 95.00 | 57.50 | 137.50 | 95 | -102.5 | -105 | 50 | 55 | 57.5 | 125 | 135 | 137.5 | 290.00 | — | |||||||||
| 15 | WUAP Dublin Open 2026 | 2026-04-18 | Women | 1 | Katarina Zajkova | SVK | 64 | 78.85 | M60-69 | 82,5 | RAW | Silový trojboj | 130.00 | 70.00 | 180.00 | 110 | 120 | 130 | 50 | 60 | 70 | 160 | 170 | 180 | 380.00 | — | |||||||||
| 16 | WUAP Dublin Open 2026 | 2026-04-18 | Women | 1 | Lauryn Dunne | IRL | 26 | 91.00 | Open | 82,5+ | RAW | Silový trojboj | 90.00 | 55.00 | 125.00 | 75 | 82.5 | 90 | 47.5 | 52.5 | 55 | 110 | 115 | 125 | 270.00 | — | |||||||||
| 17 | WUAP Dublin Open 2026 | 2026-04-18 | Men | 1 | Daniel Core | — | 15 | 71.00 | Guest | 82,5 | RAW | Silový trojboj | 50.00 | 42.50 | 110.00 | 40 | 50 | -65 | 30 | 40 | 42.5 | 80 | 100 | 110 | 202.50 | — | |||||||||
| 18 | WUAP Dublin Open 2026 | 2026-04-18 | Men | 1 | Jason Shi | CHN | 17 | 56.00 | Teen | 67,5 | RAW | Silový trojboj | 85.00 | 55.00 | 120.00 | -70 | 85 | -95 | 55 | -60 | -60 | 110 | -120 | 120 | 260.00 | — | |||||||||
| 19 | WUAP Dublin Open 2026 | 2026-04-18 | Men | 2 | Christopher O'Connell | — | 17 | 62.00 | Teen | 67,5 | RAW | Silový trojboj | 60.00 | 60.00 | 70.00 | 50 | 60 | -65 | 55 | 60 | -70 | 55 | 60 | 70 | 190.00 | — | |||||||||
| 20 | WUAP Dublin Open 2026 | 2026-04-18 | Men | 1 | Jozef Suchanek | SVK | 19 | 79.10 | Teen | 82,5 | RAW | Silový trojboj | 160.00 | 102.50 | 210.00 | 150 | 160 | -170 | 95 | 102.5 | -107.5 | 210 | -220 | -225 | 472.50 | — | |||||||||
| 21 | WUAP Dublin Open 2026 | 2026-04-18 | Men | 2 | Jayden Fitzpatrick | IRL | 17 | 77.00 | Teen | 82,5 | RAW | Silový trojboj | 110.00 | 75.00 | 155.00 | 75 | 95 | 110 | 65 | 75 | -90 | 110 | 130 | 155 | 340.00 | — | |||||||||
| 22 | WUAP Dublin Open 2026 | 2026-04-18 | Men | 1 | Leroy Ogiamien | — | 17 | 92.00 | Teen | 95 | RAW | Silový trojboj | 130.00 | 100.00 | 210.00 | 80 | 100 | 130 | 75 | 85 | 100 | 150 | -180 | 210 | 440.00 | — | |||||||||
| 23 | WUAP Dublin Open 2026 | 2026-04-18 | Men | 2 | Hugh Gilhooley | IRL | 17 | 90.00 | Teen | 95 | RAW | Silový trojboj | 120.00 | 70.00 | 180.00 | 90 | 110 | 120 | 70 | -82.5 | -90 | 140 | 165 | 180 | 370.00 | — | |||||||||
| 24 | WUAP Dublin Open 2026 | 2026-04-18 | Men | 3 | Sean Quinn | IRL | 18 | 84.00 | Teen | 95 | RAW | Silový trojboj | 90.00 | 70.00 | 137.50 | -60 | 80 | 90 | 60 | 65 | 70 | 130 | 135 | 137.5 | 297.50 | — | |||||||||
| 25 | WUAP Dublin Open 2026 | 2026-04-18 | Men | 1 | Kevin Ragac | SVK | 17 | 104.00 | Teen | 110 | RAW | Silový trojboj | 215.00 | 117.50 | 205.00 | 200 | 215 | -225 | 105 | 112.5 | 117.5 | 185 | 195 | 205 | 537.50 | CZECHOSLOVAK GROUP WARRIORS |
WUAP 2026
Rok v číslach
Ročné ocenenia: slovenskí pretekári s potvrdeným členstvom a úhradou alebo oslobodením od poplatku v zvolenom roku.
Priebežné poradie — rok ešte prebieha.
Posledný výpočet: 2026-10-13Ročné súhrny aj rebríčky zahŕňajú iba potvrdených a uhradených členov pre zvolený rok. Výbery sa vzťahujú na rebríčky nižšie.
Výber pre výkonnostné rebríčky: Muži · RAW · Silový trojboj
Pretekár roka
Najlepší oficiálny Reshel v zvolenom pohlaví, divízii a disciplíne. McCulloch sa s Reshelom nemieša.
Muži · RAW · Silový trojboj
Najaktívnejší pretekár
Unikátne súťažné podujatia naprieč disciplínami a divíziami.
Najviac súťažných štartov
Jeden štart za pretekára, podujatie, disciplínu a divíziu.
Najviac víťazstiev
Oficiálne prvé miesta v kategóriách. Zhoda: druhé, tretie miesta, potom meno na zobrazenie.
Najviac pódiových umiestnení
Oficiálne umiestnenia 1, 2 a 3 v kategóriách.
Najvyšší total v trojboji
Najlepší platný total v trojboji; samostatné disciplíny sa nezapočítavajú.
Muži · RAW · Silový trojboj
Najťažší drep
Najvyšší úspešný SQ1–SQ4, vrátane rekordných pokusov.
Muži · RAW · Silový trojboj
Najťažší tlak na lavičke
Najvyšší úspešný BP1–BP4 za zvolený rok, pohlavie, divíziu a disciplínu. Bench-only a silový trojboj sa vyhodnocujú oddelene.
Muži · RAW · Silový trojboj
Najťažší mŕtvy ťah
Najvyšší úspešný DL1–DL4 v zvolenej disciplíne.
Muži · RAW · Silový trojboj
Najväčší progres
Prvý a posledný platný total v rôznych dátumoch, v rovnakom pohlaví, divízii a disciplíne.
Muži · RAW · Silový trojboj
- Sebastian Horvath50,0 kg550,0 → 600,0 kg (+9,1 %) WUAP European Championships 2026 · SBD
- Csaba Csáno44,0 kg706,0 → 750,0 kg (+6,2 %) WUAP World Championships 2026 – Silový trojboj
- Andreas Malak40,0 kg700,0 → 740,0 kg (+5,7 %) WUAP European Championships 2026 · SBD
Najvyššia úspešnosť pokusov
Úspešné / zaznamenané pokusy, vrátane štvrtých. Platí minimálna účasť.
Muži · RAW · Silový trojboj
Klub 9/9
Všetkých deväť základných pokusov v trojboji úspešných. Štvrté pokusy podmienku nemenia.
Muži · RAW · Silový trojboj
Súčet súťažných totalov
Súčet platných oficiálnych totalov naprieč štartmi v zvolenej divízii a disciplíne.
Muži · RAW · Silový trojboj
Definície a metodika
Kladné číselné pokusy, aj s NR/WR/ER, sú úspešné. Záporné pokusy sú neúspešné. Prázdne hodnoty, nula, # a pomlčka nie sú zaznamenané pokusy. Kilogramy zahŕňajú štvrté pokusy a skoršie platné pokusy pretekárov OUT; pokusy DQ/DSQ sa vylučujú. Pri rovnakom drepe, benchi, mŕtvom ťahu alebo totale má prednosť nižšia telesná hmotnosť z príslušnej súťaže. Neznáma hmotnosť sa nepočíta ako nula.
Pretekár sa v každom rebríčku zobrazuje iba raz. Celé meno sa porovnáva bez rozdielov v diakritike, veľkosti písmen a nadbytočných medzerách, spolu s pohlavím a krajinou. Pôvodné mená vo výsledkoch zostávajú zachované. Menovci a odlišné zápisy mena vyžadujú manuálnu kontrolu. Podujatia sa spájajú iba pri totožných metadátach alebo výslovnom nastavení správcu.
Rebríčky opisujú importované záznamy, nie chýbajúce pokusy. Staršie listiny iba s najlepším výkonom nedokazujú úspešnosť ani 9/9. Chýbajúca krajina sa vylučuje; neurčené pohlavie/divízia sa nemieša do porovnateľných výkonnostných ocenení. Rozporné kópie jedného štartu zachovajú účasť, ale ich výkony a umiestnenia sa do ocenení nezapočítajú.
Podmienka úspešnosti: aspoň 2 podujatia a 12 zaznamenaných pokusov v zvolenej výkonnostnej skupine.
Klubové vyhodnotenia 2026
AWPC-Slovakia · Muži · RAW · Silový trojboj. Rovnaký rok a výber ako v ročných oceneniach vyššie. Bez obmedzenia podľa členstva alebo platby.
Najúspešnejší klub
Súčet najlepšieho Reshel skóre troch najlepších pretekárov. Klub musí mať aspoň troch pretekárov so skóre.
- Dark Side Slovakia1 902,150 bodov3 pretekárov započítaných
- 300 Gym Team Michalovce1 862,198 bodov3 pretekárov započítaných
- F3 GYM Čierna Voda1 837,965 bodov3 pretekárov započítaných
Najviac nadvíhaných kg
Súčet najlepšieho platného totalu každého pretekára. Každý pretekár sa počíta raz.
- 300 Gym Team Michalovce3 202,5 kg6 pretekárov započítaných
- F3 GYM Čierna Voda2 412,5 kg4 pretekárov započítaných
- Dark Side Slovakia2 070,0 kg3 pretekárov započítaných
Najpočetnejší klub
Počet unikátnych pretekárov vo výsledkoch vrátane DNS, DQ a OUT.
- 300 Gym Team Michalovce6 pretekárov
- F3 GYM Čierna Voda4 pretekárov
- Bodygeek Košice3 pretekárov
Najvyšší priemerný Reshel
Priemer najlepšieho Reshel skóre každého pretekára. Minimum sú traja pretekári so skóre.
- Dark Side Slovakia634,050 bodov3 pretekárov započítaných
- F3 GYM Čierna Voda601,781 bodov4 pretekárov započítaných
- Sport Club Pohoda Trnava (SCP Trnava)599,957 bodov3 pretekárov započítaných
Ako sa kluby vyhodnocujú?
Klub sa preberá z výsledku alebo z členskej evidencie rovnakého roka. Meno, overené zápisy mena a klubové aliasy používajú rovnaké mapovanie ako adresár klubov. Nejasné kluby sa do klubových rebríčkov nezaraďujú.
Kilogramy a Reshel sa počítajú len z platných výsledkov s kladnou hodnotou. Pri opakovaných štartoch sa vyberá najlepší výkon každého pretekára, pri zhode nižšia telesná hmotnosť. Výkon patrí klubu uvedenému pri tomto výsledku; pri počte pretekárov sa používa posledný známy klub daného výberu. Nadviháné kg znamenajú súčet najlepších totalov, nie súčet všetkých pokusov. Reshel sa používa len tam, kde je v zdrojových výsledkoch uvedený.
