Preskočiť na obsah
Slovenská amatérska federácia silového trojbojaOficiálny zástupca WUAP na Slovensku

Výsledky súťaží

Rozšírené filtre — všetky polia
Resetovať
Výsledky: 109 · Súťaže: 1

Kliknutím na názov stĺpca zoradíte všetky vyfiltrované výsledky. Ďalším kliknutím otočíte poradie.

# Súťaž ↕Dátum ↓PohlavieUmiestnenie ↕Meno ↕Krajina ↕Vek ↕TH ↕Veková kategóriaHmotnostná kategóriaDivízia ↕ Disciplína ↕SQ najlepšíBP najlepšíDL najlepšíSQ1SQ2SQ3SQ4BP1BP2BP3BP4DL1DL2DL3DL4 C1C2C3C4Total ↕Reshel ↕McCulloch ↕Klub
1 WUAP World Championships 2026 – Silový trojboj 2026-09-29 Women 1 Kristína Makovníková SVK 25 85.50 Open 82,5+ EQ Silový trojboj 210.00 112.50 205.00 190 -205 210 212,5 wr 100 110 112,5 wr 195 -205 er 205 er 527.50 764.3480 Senica Berbell club
2 WUAP World Championships 2026 – Silový trojboj 2026-09-29 Women 1 Monika Lelkes SVK 52 66.90 M50-59 67,5 EQ Silový trojboj 110.00 70.00 140.00 105 110 70 -75 130 140 320.00 528.3200 615.493000 —
3 WUAP World Championships 2026 – Silový trojboj 2026-09-29 Men 1 Martin Keil DEU 38 94.70 Open 95 EQ Silový trojboj 190.00 120.00 230.00 -170 170 190 120 -130 -130 210 230 -240 540.00 507.0600 —
4 WUAP World Championships 2026 – Silový trojboj 2026-09-29 Men OUT Jozef Rúžička SVK 24 93.50 Open 95 EQ Silový trojboj -275 -275 -275 Senica Berbell club
5 WUAP World Championships 2026 – Silový trojboj 2026-09-29 Men 1 Felix Krieg DEU 26 99.00 Open 110 EQ Silový trojboj 300.00 250.00 280.00 300 -310 -310 -205 230 250 260 280 -287,5 830.00 762.7700 —
6 WUAP World Championships 2026 – Silový trojboj 2026-09-29 Men 2 Matúš Gajdy SVK 26 101.10 Open 110 EQ Silový trojboj 325.00 240.00 250.00 300 315 325 -230 230 240 250 -265 -265 815.00 742.4650 CZECHOSLOVAK GROUP WARRIORS
7 WUAP World Championships 2026 – Silový trojboj 2026-09-29 Men 1 Nick Martens DEU 27 130.60 Open 125+ EQ Silový trojboj 190.00 130.00 200.00 190 -195 -195 -130 130 -135 180 190 200 520.00 442.5200 —
8 WUAP World Championships 2026 – Silový trojboj 2026-09-29 Men 1 Daniel Tatarka SVK 42 81.30 M40-49 82,5 EQ Silový trojboj 245.00 220.00 280.50 245 -265 -265 200 wr 220 wr -230 wr 252 er 280,5 er wr 280,5 er wr 717.00 746.3970 761.325000 Powerlifting club Žilina
9 WUAP World Championships 2026 – Silový trojboj 2026-09-29 Men 1 Richard Gensch DEU 41 115.20 M40-49 125 EQ Silový trojboj 160.00 220.00 220.00 160 -180 -200 160 200 220 -200 200 220 600.00 523.8000 529.038000 —
10 WUAP World Championships 2026 – Silový trojboj 2026-09-29 Men OUT Michael Ebert DEU 40 162.80 M40-49 125+ EQ Silový trojboj -150 -150 -150 —
11 WUAP World Championships 2026 – Silový trojboj 2026-09-29 Men 1 Ivan Levický SVK 56 105.70 M50-59 110 EQ Silový trojboj 210.00 175.00 290.00 210 -225 -225 150 160 175 280 -290 290 -301,5 wr 675.00 605.4750 754.422000 ŠK Kornel Banská Bystrica
12 WUAP World Championships 2026 – Silový trojboj 2026-09-29 Men 1 Hagen Ribb DEU 56 111.80 M50-59 125 EQ Silový trojboj 190.00 135.00 190.00 160 190 -205 115 125 135 160 190 -210 515.00 453.2000 564.687000 —
13 WUAP World Championships 2026 – Silový trojboj 2026-09-29 Men OUT Peter Duschek DEU 77 100.20 M75+ 110 EQ Silový trojboj -145 wr -145 wr -145 wr —
14 WUAP World Championships 2026 – Silový trojboj 2026-09-29 Women 1 Lilith Schmidt DEU 19 51.50 Teen 52 RAW Silový trojboj 105.00 50.00 110.00 95 100 105 50 -55 -55 105 110 -115 265.00 557.8250 —
15 WUAP World Championships 2026 – Silový trojboj 2026-09-29 Women 1 Jana Ammon DEU 18 57.60 Teen 60 RAW Silový trojboj 110.00 67.50 110.00 -105 -110 110 65 67,5 -72 wr 110 -120 -120 287.50 532.4500 —
16 WUAP World Championships 2026 – Silový trojboj 2026-09-29 Women 1 Jule Pfitzenmaier DEU 17 67.10 Teen 67,5 RAW Silový trojboj 160.00 85.00 160.00 160 -175 -175 85 -92,5 -92,5 160 -170 -170 405.00 667.0350 —
17 WUAP World Championships 2026 – Silový trojboj 2026-09-29 Women 1 Anna Tomková CZE 17 73.50 Teen 82,5 RAW Silový trojboj 107.50 70.00 132.50 95 102,5 107,5 65 70 -72,5 125 132,5 -140 310.00 483.9100 —
18 WUAP World Championships 2026 – Silový trojboj 2026-09-29 Women 1 Mariya Grigoryan ARM 34 57.90 Open 60 RAW Silový trojboj 180.00 100.00 170.00 180 -190 -190 90 97,5 100 170 -180 -180 450.00 830.2500 —
19 WUAP World Championships 2026 – Silový trojboj 2026-09-29 Women 2 Sabine Plaß DEU 26 60.00 Open 60 RAW Silový trojboj 107.50 75.00 120.00 -100 100 107,5 70 72,5 75 107,5 115 120 302.50 539.3580 —
20 WUAP World Championships 2026 – Silový trojboj 2026-09-29 Women 1 Luise Ballerstädt DEU 35 60.50 Open 67,5 RAW Silový trojboj 112.50 60.00 122.50 102,5 107,5 112,5 55 57,5 60 115 122,5 -132,5 295.00 522.1500 —
21 WUAP World Championships 2026 – Silový trojboj 2026-09-29 Women 1 Milena Noreick DEU 27 82.30 Open 82,5 RAW Silový trojboj 145.00 72.50 170.00 125 135 145 65 72,5 -77,5 155 165 170 387.50 572.3380 —
22 WUAP World Championships 2026 – Silový trojboj 2026-09-29 Women 2 Markéta Kábrtová CZE 31 77.90 Open 82,5 RAW Silový trojboj 145.00 60.00 160.00 140 145 -155 60 -65 -65 -155 155 160 365.00 553.7050 —
23 WUAP World Championships 2026 – Silový trojboj 2026-09-29 Women 1 Linda Steinert DEU 30 82.60 Open 82,5+ RAW Silový trojboj 122.50 65.00 130.00 115 122,5 -127,5 60 65 -70 130 317.50 468.3130 —
24 WUAP World Championships 2026 – Silový trojboj 2026-09-29 Women 1 Sylvia Schmidt DEU 43 58.30 M40-49 60 RAW Silový trojboj 130.00 77.50 155.00 120 130 wr -135 wr 67,5 72,5 77,5 wr 135 -147,5 155 362.50 663.3750 683.940000 —
25 WUAP World Championships 2026 – Silový trojboj 2026-09-29 Women 2 Daniela Barteková SVK 45 59.20 M40-49 60 RAW Silový trojboj 110.00 45.00 112.50 92,5 102,5 110 45 -50 -50 102,5 112,5 -120 267.50 483.6400 510.240000 —

WUAP 2026

Rok v číslach

Ročné ocenenia: slovenskí pretekári s potvrdeným členstvom a úhradou alebo oslobodením od poplatku v zvolenom roku.

Priebežné poradie — rok ešte prebieha.

Posledný výpočet: 2026-10-13
239Unikátni slovenskí pretekári
598Súťažné štarty
10Súťaže so slovenskou účasťou
1 903Úspešné pokusy
2 597Zaznamenané pokusy
346 073,5 kgÚspešne zdvihnuté kilogramy
370,0 kgNajťažší úspešný pokus

Ročné súhrny aj rebríčky zahŕňajú iba potvrdených a uhradených členov pre zvolený rok. Výbery sa vzťahujú na rebríčky nižšie.

Výber pre výkonnostné rebríčky: Muži · RAW · Silový trojboj

Definície a metodika

Kladné číselné pokusy, aj s NR/WR/ER, sú úspešné. Záporné pokusy sú neúspešné. Prázdne hodnoty, nula, # a pomlčka nie sú zaznamenané pokusy. Kilogramy zahŕňajú štvrté pokusy a skoršie platné pokusy pretekárov OUT; pokusy DQ/DSQ sa vylučujú. Pri rovnakom drepe, benchi, mŕtvom ťahu alebo totale má prednosť nižšia telesná hmotnosť z príslušnej súťaže. Neznáma hmotnosť sa nepočíta ako nula.

Pretekár sa v každom rebríčku zobrazuje iba raz. Celé meno sa porovnáva bez rozdielov v diakritike, veľkosti písmen a nadbytočných medzerách, spolu s pohlavím a krajinou. Pôvodné mená vo výsledkoch zostávajú zachované. Menovci a odlišné zápisy mena vyžadujú manuálnu kontrolu. Podujatia sa spájajú iba pri totožných metadátach alebo výslovnom nastavení správcu.

Rebríčky opisujú importované záznamy, nie chýbajúce pokusy. Staršie listiny iba s najlepším výkonom nedokazujú úspešnosť ani 9/9. Chýbajúca krajina sa vylučuje; neurčené pohlavie/divízia sa nemieša do porovnateľných výkonnostných ocenení. Rozporné kópie jedného štartu zachovajú účasť, ale ich výkony a umiestnenia sa do ocenení nezapočítajú.

Podmienka úspešnosti: aspoň 2 podujatia a 12 zaznamenaných pokusov v zvolenej výkonnostnej skupine.

Klubové vyhodnotenia 2026

AWPC-Slovakia · Muži · RAW · Silový trojboj. Rovnaký rok a výber ako v ročných oceneniach vyššie. Bez obmedzenia podľa členstva alebo platby.

Najúspešnejší klub

Súčet najlepšieho Reshel skóre troch najlepších pretekárov. Klub musí mať aspoň troch pretekárov so skóre.

  1. Dark Side Slovakia1 902,150 bodov
    3 pretekárov započítaných
  2. 300 Gym Team Michalovce1 862,198 bodov
    3 pretekárov započítaných
  3. F3 GYM Čierna Voda1 837,965 bodov
    3 pretekárov započítaných

Najviac nadvíhaných kg

Súčet najlepšieho platného totalu každého pretekára. Každý pretekár sa počíta raz.

  1. 300 Gym Team Michalovce3 202,5 kg
    6 pretekárov započítaných
  2. F3 GYM Čierna Voda2 412,5 kg
    4 pretekárov započítaných
  3. Dark Side Slovakia2 070,0 kg
    3 pretekárov započítaných

Najpočetnejší klub

Počet unikátnych pretekárov vo výsledkoch vrátane DNS, DQ a OUT.

  1. 300 Gym Team Michalovce6 pretekárov
  2. F3 GYM Čierna Voda4 pretekárov
  3. Bodygeek Košice3 pretekárov

Najvyšší priemerný Reshel

Priemer najlepšieho Reshel skóre každého pretekára. Minimum sú traja pretekári so skóre.

  1. Dark Side Slovakia634,050 bodov
    3 pretekárov započítaných
  2. F3 GYM Čierna Voda601,781 bodov
    4 pretekárov započítaných
  3. Sport Club Pohoda Trnava (SCP Trnava)599,957 bodov
    3 pretekárov započítaných
Ako sa kluby vyhodnocujú?

Klub sa preberá z výsledku alebo z členskej evidencie rovnakého roka. Meno, overené zápisy mena a klubové aliasy používajú rovnaké mapovanie ako adresár klubov. Nejasné kluby sa do klubových rebríčkov nezaraďujú.

Kilogramy a Reshel sa počítajú len z platných výsledkov s kladnou hodnotou. Pri opakovaných štartoch sa vyberá najlepší výkon každého pretekára, pri zhode nižšia telesná hmotnosť. Výkon patrí klubu uvedenému pri tomto výsledku; pri počte pretekárov sa používa posledný známy klub daného výberu. Nadviháné kg znamenajú súčet najlepších totalov, nie súčet všetkých pokusov. Reshel sa používa len tam, kde je v zdrojových výsledkoch uvedený.