Výsledky súťaží
Kliknutím na názov stĺpca zoradíte všetky vyfiltrované výsledky. Ďalším kliknutím otočíte poradie.
| # | Súťaž ↕ | Dátum ↓ | Pohlavie | Umiestnenie ↕ | Meno ↕ | Krajina ↕ | Vek ↕ | TH ↕ | Veková kategória | Hmotnostná kategória | Divízia ↕ | Disciplína ↕ | SQ najlepší | BP najlepší | DL najlepší | SQ1 | SQ2 | SQ3 | SQ4 | BP1 | BP2 | BP3 | BP4 | DL1 | DL2 | DL3 | DL4 | C1 | C2 | C3 | C4 | Total ↕ | Reshel ↕ | McCulloch ↕ | Klub |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | WUAP European Championships 2026 | 2026-06-24 | W | 1 | Kristina Makovnikova | SVK | 24 | 83.90 | Open | +82,5 | EQ | Silový trojboj | 190 | 205 ER | -212,5 | 90 | -105 | 105 | -190 | 195 ER | -205 | 505.00 | 739.3200 | Senica Berbell club | |||||||||||
| 2 | WUAP European Championships 2026 | 2026-06-24 | W | 1 | Klaudia Vago | SVK | 52 | 66.80 | M2 - 50-59 | 67,5 | EQ | Silový trojboj | -95 | -95 | 95 | 60 | 70 | -75 | 110 | 120 | 125 | 290.00 | 478.7900 | 557.790000 | Š+K RUNO Terchová | ||||||||||
| 3 | WUAP European Championships 2026 | 2026-06-24 | W | 1 | Monika Lelkes | SVK | 51 | 72.20 | M2 - 50-59 | 82,5 | EQ | Silový trojboj | 110 | 115 | -120 | 70 | 77,5 | -82,5 | 130 | 137,5 | 140 | 332.50 | 525.3500 | 602.576000 | — | ||||||||||
| 4 | WUAP European Championships 2026 | 2026-06-24 | W | 1 | Andrea Thurner | AUT | 60 | 73.20 | M3 - 60-69 | 82,5 | EQ | Silový trojboj | 130 | 150 | 160 WR | 90 | 100 | 105 WR | 160 | 180 WR | -200 | 445.00 | 697.3150 | 934.402000 | — | ||||||||||
| 5 | WUAP European Championships 2026 | 2026-06-24 | W | 1 | Nella Jesenska | SVK | 17 | 51.30 | Teenager | 52 | RAW | Silový trojboj | 117,5 | 122,5 | -125 | 52,5 | 55 | -58 | 127,5 | -131 | -131 | 305.00 | 646.2950 | — | |||||||||||
| 6 | WUAP European Championships 2026 | 2026-06-24 | W | 2 | Lilla Adamik | HUN | 17 | 48.60 | Teenager | 52 | RAW | Silový trojboj | 60 | 70 | -80 | 35 | 37,5 | -40 | 110 | -120 | 217.50 | 495.4650 | — | ||||||||||||
| 7 | WUAP European Championships 2026 | 2026-06-24 | W | 1 | Lilien Pacova | SVK | 19 | 57.60 | Teenager | 60 | RAW | Silový trojboj | 115 | -125 | 125 | 45 | -50 | -50 | 115 | 120 | -125 | 290.00 | 537.0800 | — | |||||||||||
| 8 | WUAP European Championships 2026 | 2026-06-24 | W | 1 | Ema Pavelkova | SVK | 18 | 74.80 | Teenager | 82,5 | RAW | Silový trojboj | 145 | -155 | 155 | 90 | -96 | -96 | -165 | 165 | -172,5 | 410.00 | 633.8600 | — | |||||||||||
| 9 | WUAP European Championships 2026 | 2026-06-24 | W | 2 | Boglarka Szöke | HUN | 19 | 75.40 | Teenager | 82,5 | RAW | Silový trojboj | -100 | -100 | 100 | 70 | -75 | -75 | 112,5 | 120 | 130 | 300.00 | 462.3000 | — | |||||||||||
| 10 | WUAP European Championships 2026 | 2026-06-24 | W | 1 | Laura Gönczöl | HUN | 23 | 59.00 | Junior | 60 | RAW | Silový trojboj | 85 | 95 | -105 | 60 | 65 | -70 | 120 | 130 | -140 | 290.00 | 524.3200 | — | |||||||||||
| 11 | WUAP European Championships 2026 | 2026-06-24 | W | 1 | Lenka Rudlocakova | SVK | 22 | 64.20 | Junior | 67,5 | RAW | Silový trojboj | 182,5 | 192,5 ER | -195 | 80 | 82,5 ER | 180 | 192,5 | 195 ER | 470.00 | 798.0600 | CZECHOSLOVAK GROUP WARRIORS | ||||||||||||
| 12 | WUAP European Championships 2026 | 2026-06-24 | W | 2 | Julia Nagy | HUN | 21 | 67.00 | Junior | 67,5 | RAW | Silový trojboj | 92,5 | 100 | 105 | 70 | -75 | 75 | 112,5 | 120 | 125 | 305.00 | 502.3350 | — | |||||||||||
| 13 | WUAP European Championships 2026 | 2026-06-24 | W | 1 | Dominika Kormanova | SVK | 21 | 73.40 | Junior | 82,5 | RAW | Silový trojboj | 150 | -160 | 160 | -45 | 50 | -55 | 125 | -132,5 | 335.00 | 523.9400 | — | ||||||||||||
| 14 | WUAP European Championships 2026 | 2026-06-24 | W | 1 | Mariya Grigoryan | ARM | 34 | 56.10 | Open | 60 | RAW | Silový trojboj | 170 | -180 | 180 | 95 | -100 | -100 | 170 | -175 | 445.00 | 847.7250 | — | ||||||||||||
| 15 | WUAP European Championships 2026 | 2026-06-24 | W | 1 | Tsivun Liudmyla | UKR | 45 | 66.50 | Open | 67,5 | RAW | Silový trojboj | 175 | 182,5 | 190 | 87,5 | 92,5 | 95 | 195 | 205 | 213 WR | 498.00 | 824.1900 | 869.520000 | — | ||||||||||
| 16 | WUAP European Championships 2026 | 2026-06-24 | W | 2 | Halyna Skibchyk | SVK | 25 | 67.40 | Open | 67,5 | RAW | Silový trojboj | -175 | 180 | -190 | 90 | 95 | -97,5 | 195 | 205 | -213,5 | 480.00 | 788.6400 | — | |||||||||||
| 17 | WUAP European Championships 2026 | 2026-06-24 | W | 3 | Ivana Kovacova | SVK | 36 | 66.40 | Open | 67,5 | RAW | Silový trojboj | -105 | 105 | -107,5 | 57,5 | 60 | -62,5 | 130 | 135 | 140 | 305.00 | 506.3000 | — | |||||||||||
| 18 | WUAP European Championships 2026 | 2026-06-24 | W | 1 | Marketa Kabrtova | CZE | 31 | 78.30 | Open | 82,5 | RAW | Silový trojboj | 130 | 135 | 140 | 60 | 65 | -67,5 | 160 | -162,5 | 162,5 | 367.50 | 555.6600 | — | |||||||||||
| 19 | WUAP European Championships 2026 | 2026-06-24 | W | 2 | Adam Adriana-Christina | ROU | 27 | 78.60 | Open | 82,5 | RAW | Silový trojboj | 105 | 112,5 | -117,5 | -55 | -55 | 55 | 110 | 117,5 | 125 | 292.50 | 441.6750 | — | |||||||||||
| 20 | WUAP European Championships 2026 | 2026-06-24 | W | 3 | Claudia Qian | AUT | 27 | 76.50 | Open | 82,5 | RAW | Silový trojboj | 90 | 95 | -100 | 60 | 65 | -67,5 | 95 | 105 | 110 | 270.00 | 412.8300 | — | |||||||||||
| 21 | WUAP European Championships 2026 | 2026-06-24 | W | 1 | Katharina Heine | AUT | 38 | 94.20 | Open | +82,5 | RAW | Silový trojboj | 100 | 107,5 | 115 | 60 | -62,5 | 125 | 135 | 145 | 320.00 | 447.0400 | — | ||||||||||||
| 22 | WUAP European Championships 2026 | 2026-06-24 | W | 1 | Sylvia Schmidt | DEU | 42 | 58.20 | M1 - 40-49 | 60 | RAW | Silový trojboj | 100 | 110 | -120 | 65 | 70 | 76 WR | 100 | 115 | 130 | 316.00 | 580.8080 | 592.424000 | — | ||||||||||
| 23 | WUAP European Championships 2026 | 2026-06-24 | W | 2 | Daniela Bartekova | SVK | 44 | 58.70 | M1 - 40-49 | 60 | RAW | Silový trojboj | 90 | -100 | 100 | 45 | 47,5 | 100 | 110 | 117,5 | 265.00 | 482.5650 | 503.315000 | — | |||||||||||
| 24 | WUAP European Championships 2026 | 2026-06-24 | W | 1 | Anna Zita Maria Rösch | DEU | 43 | 64.00 | M1 - 40-49 | 67,5 | RAW | Silový trojboj | 105 | 115 | 125 | 75 | 82,5 | -87,5 | 100 | 115 | 130 | 337.50 | 573.0750 | 590.840000 | — | ||||||||||
| 25 | WUAP European Championships 2026 | 2026-06-24 | W | 1 | Veronika Strolena | CZE | 41 | 77.00 | M1 - 40-49 | 82,5 | RAW | Silový trojboj | 135 | -145 | 145 | 70 | 75 | 80 | 150 | 160 | 170 | 395.00 | 601.9800 | 608.000000 | — |
WUAP 2026
Rok v číslach
Ročné ocenenia: slovenskí pretekári s potvrdeným členstvom a úhradou alebo oslobodením od poplatku v zvolenom roku.
Priebežné poradie — rok ešte prebieha.
Posledný výpočet: 2026-10-13Ročné súhrny aj rebríčky zahŕňajú iba potvrdených a uhradených členov pre zvolený rok. Výbery sa vzťahujú na rebríčky nižšie.
Výber pre výkonnostné rebríčky: Muži · RAW · Silový trojboj
Pretekár roka
Najlepší oficiálny Reshel v zvolenom pohlaví, divízii a disciplíne. McCulloch sa s Reshelom nemieša.
Muži · RAW · Silový trojboj
Najaktívnejší pretekár
Unikátne súťažné podujatia naprieč disciplínami a divíziami.
Najviac súťažných štartov
Jeden štart za pretekára, podujatie, disciplínu a divíziu.
Najviac víťazstiev
Oficiálne prvé miesta v kategóriách. Zhoda: druhé, tretie miesta, potom meno na zobrazenie.
Najviac pódiových umiestnení
Oficiálne umiestnenia 1, 2 a 3 v kategóriách.
Najvyšší total v trojboji
Najlepší platný total v trojboji; samostatné disciplíny sa nezapočítavajú.
Muži · RAW · Silový trojboj
Najťažší drep
Najvyšší úspešný SQ1–SQ4, vrátane rekordných pokusov.
Muži · RAW · Silový trojboj
Najťažší tlak na lavičke
Najvyšší úspešný BP1–BP4 za zvolený rok, pohlavie, divíziu a disciplínu. Bench-only a silový trojboj sa vyhodnocujú oddelene.
Muži · RAW · Silový trojboj
Najťažší mŕtvy ťah
Najvyšší úspešný DL1–DL4 v zvolenej disciplíne.
Muži · RAW · Silový trojboj
Najväčší progres
Prvý a posledný platný total v rôznych dátumoch, v rovnakom pohlaví, divízii a disciplíne.
Muži · RAW · Silový trojboj
- Sebastian Horvath50,0 kg550,0 → 600,0 kg (+9,1 %) WUAP European Championships 2026 · SBD
- Csaba Csáno44,0 kg706,0 → 750,0 kg (+6,2 %) WUAP World Championships 2026 – Silový trojboj
- Andreas Malak40,0 kg700,0 → 740,0 kg (+5,7 %) WUAP European Championships 2026 · SBD
Najvyššia úspešnosť pokusov
Úspešné / zaznamenané pokusy, vrátane štvrtých. Platí minimálna účasť.
Muži · RAW · Silový trojboj
Klub 9/9
Všetkých deväť základných pokusov v trojboji úspešných. Štvrté pokusy podmienku nemenia.
Muži · RAW · Silový trojboj
Súčet súťažných totalov
Súčet platných oficiálnych totalov naprieč štartmi v zvolenej divízii a disciplíne.
Muži · RAW · Silový trojboj
Definície a metodika
Kladné číselné pokusy, aj s NR/WR/ER, sú úspešné. Záporné pokusy sú neúspešné. Prázdne hodnoty, nula, # a pomlčka nie sú zaznamenané pokusy. Kilogramy zahŕňajú štvrté pokusy a skoršie platné pokusy pretekárov OUT; pokusy DQ/DSQ sa vylučujú. Pri rovnakom drepe, benchi, mŕtvom ťahu alebo totale má prednosť nižšia telesná hmotnosť z príslušnej súťaže. Neznáma hmotnosť sa nepočíta ako nula.
Pretekár sa v každom rebríčku zobrazuje iba raz. Celé meno sa porovnáva bez rozdielov v diakritike, veľkosti písmen a nadbytočných medzerách, spolu s pohlavím a krajinou. Pôvodné mená vo výsledkoch zostávajú zachované. Menovci a odlišné zápisy mena vyžadujú manuálnu kontrolu. Podujatia sa spájajú iba pri totožných metadátach alebo výslovnom nastavení správcu.
Rebríčky opisujú importované záznamy, nie chýbajúce pokusy. Staršie listiny iba s najlepším výkonom nedokazujú úspešnosť ani 9/9. Chýbajúca krajina sa vylučuje; neurčené pohlavie/divízia sa nemieša do porovnateľných výkonnostných ocenení. Rozporné kópie jedného štartu zachovajú účasť, ale ich výkony a umiestnenia sa do ocenení nezapočítajú.
Podmienka úspešnosti: aspoň 2 podujatia a 12 zaznamenaných pokusov v zvolenej výkonnostnej skupine.
Klubové vyhodnotenia 2026
AWPC-Slovakia · Muži · RAW · Silový trojboj. Rovnaký rok a výber ako v ročných oceneniach vyššie. Bez obmedzenia podľa členstva alebo platby.
Najúspešnejší klub
Súčet najlepšieho Reshel skóre troch najlepších pretekárov. Klub musí mať aspoň troch pretekárov so skóre.
- Dark Side Slovakia1 902,150 bodov3 pretekárov započítaných
- 300 Gym Team Michalovce1 862,198 bodov3 pretekárov započítaných
- F3 GYM Čierna Voda1 837,965 bodov3 pretekárov započítaných
Najviac nadvíhaných kg
Súčet najlepšieho platného totalu každého pretekára. Každý pretekár sa počíta raz.
- 300 Gym Team Michalovce3 202,5 kg6 pretekárov započítaných
- F3 GYM Čierna Voda2 412,5 kg4 pretekárov započítaných
- Dark Side Slovakia2 070,0 kg3 pretekárov započítaných
Najpočetnejší klub
Počet unikátnych pretekárov vo výsledkoch vrátane DNS, DQ a OUT.
- 300 Gym Team Michalovce6 pretekárov
- F3 GYM Čierna Voda4 pretekárov
- Bodygeek Košice3 pretekárov
Najvyšší priemerný Reshel
Priemer najlepšieho Reshel skóre každého pretekára. Minimum sú traja pretekári so skóre.
- Dark Side Slovakia634,050 bodov3 pretekárov započítaných
- F3 GYM Čierna Voda601,781 bodov4 pretekárov započítaných
- Sport Club Pohoda Trnava (SCP Trnava)599,957 bodov3 pretekárov započítaných
Ako sa kluby vyhodnocujú?
Klub sa preberá z výsledku alebo z členskej evidencie rovnakého roka. Meno, overené zápisy mena a klubové aliasy používajú rovnaké mapovanie ako adresár klubov. Nejasné kluby sa do klubových rebríčkov nezaraďujú.
Kilogramy a Reshel sa počítajú len z platných výsledkov s kladnou hodnotou. Pri opakovaných štartoch sa vyberá najlepší výkon každého pretekára, pri zhode nižšia telesná hmotnosť. Výkon patrí klubu uvedenému pri tomto výsledku; pri počte pretekárov sa používa posledný známy klub daného výberu. Nadviháné kg znamenajú súčet najlepších totalov, nie súčet všetkých pokusov. Reshel sa používa len tam, kde je v zdrojových výsledkoch uvedený.
