Výsledky súťaží
Kliknutím na názov stĺpca zoradíte všetky vyfiltrované výsledky. Ďalším kliknutím otočíte poradie.
| # | Súťaž ↕ | Dátum ↓ | Pohlavie | Umiestnenie ↕ | Meno ↕ | Krajina ↕ | Vek ↕ | TH ↕ | Veková kategória | Hmotnostná kategória | Divízia ↕ | Disciplína ↕ | SQ najlepší | BP najlepší | DL najlepší | SQ1 | SQ2 | SQ3 | SQ4 | BP1 | BP2 | BP3 | BP4 | DL1 | DL2 | DL3 | DL4 | C1 | C2 | C3 | C4 | Total ↕ | Reshel ↕ | McCulloch ↕ | Klub |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | OPEN Majstrovstvá SLOVENSKA v silovom trojboji 2026 | 2026-05-13 | W | 1 | Nella Jesenská | SVK | 17 | 51.40 | Teen | 52 | RAW | Silový trojboj | 115 | 121 nr | -125 nr | 50 | 55 nr | -60 nr | 120 | 127,5 nr | 130 nr | 306.00 | 648.4140 | — | |||||||||||
| 2 | OPEN Majstrovstvá SLOVENSKA v silovom trojboji 2026 | 2026-05-13 | W | 1 | Lilien Pačová | SVK | 19 | 58.20 | Teen | 60 | RAW | Silový trojboj | 120 | -135 | -135 | -45 | 45 | -50 | 120 | -125 | 285.00 | 523.8300 | — | ||||||||||||
| 3 | OPEN Majstrovstvá SLOVENSKA v silovom trojboji 2026 | 2026-05-13 | W | 1 | Simona Nemčeková | SVK | 17 | 63.70 | Teen | 67,5 | RAW | Silový trojboj | 100 | -110 | 115 | 55 | 60 | -65 | 140 | 150 | 155 | 330.00 | 563.3100 | — | |||||||||||
| 4 | OPEN Majstrovstvá SLOVENSKA v silovom trojboji 2026 | 2026-05-13 | W | 2 | Viktoria Demková | SVK | 18 | 64.70 | Teen | 67,5 | RAW | Silový trojboj | -85 | 95 | -107,5 | 37,5 | 40 | 42,5 | 85 | 95 | 100 | 237.50 | 401.3750 | 300 Gym Team Michalovce | |||||||||||
| 5 | OPEN Majstrovstvá SLOVENSKA v silovom trojboji 2026 | 2026-05-13 | W | 3 | Alžbeta Semjanová | SVK | 16 | 64.10 | Teen | 67,5 | RAW | Silový trojboj | 75 | 82,5 | -87,5 | 45 | -50 | -50 | 90 | 100 | -105 | 227.50 | 386.2950 | 300 Gym Team Michalovce | |||||||||||
| 6 | OPEN Majstrovstvá SLOVENSKA v silovom trojboji 2026 | 2026-05-13 | W | OUT | Zsófia Lengyel | SVK | 17 | 64.60 | Teen | 67,5 | RAW | Silový trojboj | -145 | -145 | 145 | -70 | -70 | -70 | — | ||||||||||||||||
| 7 | OPEN Majstrovstvá SLOVENSKA v silovom trojboji 2026 | 2026-05-13 | W | 1 | Ema Pavelková | SVK | 18 | 75.20 | Teen | 82,5 | RAW | Silový trojboj | 150 | -155 | -155 | 95 | -100 | -100 | -165 | 165 | 170 | 415.00 | 640.3450 | — | |||||||||||
| 8 | OPEN Majstrovstvá SLOVENSKA v silovom trojboji 2026 | 2026-05-13 | W | 1 | Dominika Kormanová | SVK | 21 | 72.60 | Junior | 82,5 | RAW | Silový trojboj | 115 | 130 | 145 | 40 | -47,5 | 100 | 115 | 125 | 310.00 | 487.9400 | — | ||||||||||||
| 9 | OPEN Majstrovstvá SLOVENSKA v silovom trojboji 2026 | 2026-05-13 | W | 1 | Kristína Walterová | SVK | 41 | 54.20 | M1 - 40-49 | 60 | RAW | Silový trojboj | -105 nr | 105 nr | -115 nr | 57,5 nr | -60 nr | 60 nr | 115 | 125 nr | -133 nr | 290.00 | 575.3600 | 581.113600 | Dark Side Slovakia | ||||||||||
| 10 | OPEN Majstrovstvá SLOVENSKA v silovom trojboji 2026 | 2026-05-13 | W | 2 | Daniela Barteková | SVK | 44 | 58.50 | M1 - 40-49 | 60 | RAW | Silový trojboj | 90 | 100 nr | -105 nr | 40 | -47,5 | 47,5 | 100 | 110 | 115 | 262.50 | 478.0125 | 498.567038 | — | ||||||||||
| 11 | OPEN Majstrovstvá SLOVENSKA v silovom trojboji 2026 | 2026-05-13 | W | 3 | Gabriela Kyselová | SVK | 40 | 52.30 | M1 - 40-49 | 60 | RAW | Silový trojboj | 65 | 75 | 80 | 30 | 35 | 40 | 90 | 100 | 110 | 230.00 | 475.1800 | 475.180000 | — | ||||||||||
| 12 | OPEN Majstrovstvá SLOVENSKA v silovom trojboji 2026 | 2026-05-13 | W | 1 | Andrea Chromčová | SVK | 49 | 85.30 | M1 - 40-49 | 82,5+ | RAW | Silový trojboj | 110 | 120 | 130 | 70 | 75 | -77,5 | 170 | 180 | 385.00 | 558.6350 | 621.760755 | — | |||||||||||
| 13 | OPEN Majstrovstvá SLOVENSKA v silovom trojboji 2026 | 2026-05-13 | W | 1 | Monika Lelkes | SVK | 51 | 71.60 | M2 - 50-59 | 82,5 | RAW | Silový trojboj | 95 | 105 | 107,5 nr | 50 | 55 | -57,5 | 125 | 135 | 138 nr | 300.50 | 476.5930 | 546.652171 | — | ||||||||||
| 14 | OPEN Majstrovstvá SLOVENSKA v silovom trojboji 2026 | 2026-05-13 | W | 1 | Erin Zeleňáková | SVK | 52 | 92.90 | M2 - 50-59 | 82,5+ | RAW | Silový trojboj | 95 | 103 nr | 105 nr | 107,5 nr | 50 | -51 nr | 125 | 135 nr | -140 nr | 290.00 | 407.1600 | 474.341400 | — | ||||||||||
| 15 | OPEN Majstrovstvá SLOVENSKA v silovom trojboji 2026 | 2026-05-13 | W | 1 | Katarína Zajková | SVK | 64 | 82.60 | M3 - 60-69 | 82,5+ | RAW | Silový trojboj | 140 nr | 150 nr | 155 nr | 60 nr | 70 nr | -72,5 nr | 170 nr | 180 nr | 190 nr | 415.00 | 612.1250 | 887.581250 | — | ||||||||||
| 16 | OPEN Majstrovstvá SLOVENSKA v silovom trojboji 2026 | 2026-05-13 | W | 1 | Božena Imreová | SVK | 73 | 86.00 | M4 - 70-74 | 82,5+ | RAW | Silový trojboj | 50 | 60 | 65 | 30 | -35 | -35 | 90 nr | 100 nr | 107,5 nr | -110 nr | 202.50 | 292.6125 | 513.827550 | Klub silových športov DIDO Powerlifting | |||||||||
| 17 | OPEN Majstrovstvá SLOVENSKA v silovom trojboji 2026 | 2026-05-13 | W | 1 | Halyna Skibchyk | SVK | 25 | 67.40 | Open | 67,5 | RAW | Silový trojboj | 155 | 170 | -180 | 80 | 85 | 90 | 190 | 202,5 nr | -210 nr | 462.50 | 759.8875 | — | |||||||||||
| 18 | OPEN Majstrovstvá SLOVENSKA v silovom trojboji 2026 | 2026-05-13 | W | 2 | Kristína Zbojan | SVK | 26 | 67.00 | Open | 67,5 | RAW | Silový trojboj | 160 | -170 | 180 | 60 | 70 | -75 | 160 | 170 | 180 | 430.00 | 708.2100 | 300 Gym Team Michalovce | |||||||||||
| 19 | OPEN Majstrovstvá SLOVENSKA v silovom trojboji 2026 | 2026-05-13 | W | 3 | Ivana Kováčová | SVK | 36 | 66.50 | Open | 67,5 | RAW | Silový trojboj | 102,5 | -107,5 | -112,5 | 55 | 60 | -62,5 | 130 | 135 | -137,5 | 297.50 | 492.3625 | — | |||||||||||
| 20 | OPEN Majstrovstvá SLOVENSKA v silovom trojboji 2026 | 2026-05-13 | W | 4 | Dominika Melušová | SVK | 34 | 66.60 | Open | 67,5 | RAW | Silový trojboj | -70 | 80 | 95 | 45 | 50 | -55 | 80 | 90 | 100 | 245.00 | 405.4750 | IRON FORCE Nitra | |||||||||||
| 21 | OPEN Majstrovstvá SLOVENSKA v silovom trojboji 2026 | 2026-05-13 | W | 1 | Lucia Dostálová | SVK | 28 | 76.00 | Open | 82,5 | RAW | Silový trojboj | 152,5 | -160 | 160 | 67,5 | 72,5 | 75 | 150 | 155 | -160 | 390.00 | 598.2600 | ŠK Pressburg Powerlifting | |||||||||||
| 22 | OPEN Majstrovstvá SLOVENSKA v silovom trojboji 2026 | 2026-05-13 | W | 1 | Emilija Zailac | HRV | 34 | 103.50 | Open | 82,5+ | RAW | Silový trojboj | 140 | 152,5 | 160 | 70 | 77,5 | -80 | 155 | 165 | 175 | 412.50 | 556.4625 | — | |||||||||||
| 23 | OPEN Majstrovstvá SLOVENSKA v silovom trojboji 2026 | 2026-05-13 | W | 1 | Kristína Makovníková | SVK | 24 | 83.70 | Open | 82,5+ | EQ | Silový trojboj | -190 | 190 | 200 nr | 90 nr | 100 nr | -110 nr | 180 nr | 190 nr | 200 nr | 500.00 | 733.0000 | Senica Berbell club | |||||||||||
| 24 | OPEN Majstrovstvá SLOVENSKA v silovom trojboji 2026 | 2026-05-13 | W | 1 | Klaudia Vágó | SVK | 52 | 68.30 | M2 - 50-59 | 82,5 | EQ | Silový trojboj | 95 nr | 105 nr | 110 nr | 60 nr | 67,5 nr | 70 nr | 115 nr | 125 nr | 130 nr | 310.00 | 504.3700 | 587.591050 | Š+K RUNO Terchová | ||||||||||
| 25 | OPEN Majstrovstvá SLOVENSKA v silovom trojboji 2026 | 2026-05-13 | M | 1 | Jakub Földeši | SVK | 15 | 67.40 | Guest | 67,5 | RAW | Silový trojboj | 145 | -160 | 160 | 72,5 | 80 | -82,5 | 180 | 190 | -195 | 430.00 | 534.0600 | — |
WUAP 2026
Rok v číslach
Ročné ocenenia: slovenskí pretekári s potvrdeným členstvom a úhradou alebo oslobodením od poplatku v zvolenom roku.
Priebežné poradie — rok ešte prebieha.
Posledný výpočet: 2026-10-13Ročné súhrny aj rebríčky zahŕňajú iba potvrdených a uhradených členov pre zvolený rok. Výbery sa vzťahujú na rebríčky nižšie.
Výber pre výkonnostné rebríčky: Muži · RAW · Silový trojboj
Pretekár roka
Najlepší oficiálny Reshel v zvolenom pohlaví, divízii a disciplíne. McCulloch sa s Reshelom nemieša.
Muži · RAW · Silový trojboj
Najaktívnejší pretekár
Unikátne súťažné podujatia naprieč disciplínami a divíziami.
Najviac súťažných štartov
Jeden štart za pretekára, podujatie, disciplínu a divíziu.
Najviac víťazstiev
Oficiálne prvé miesta v kategóriách. Zhoda: druhé, tretie miesta, potom meno na zobrazenie.
Najviac pódiových umiestnení
Oficiálne umiestnenia 1, 2 a 3 v kategóriách.
Najvyšší total v trojboji
Najlepší platný total v trojboji; samostatné disciplíny sa nezapočítavajú.
Muži · RAW · Silový trojboj
Najťažší drep
Najvyšší úspešný SQ1–SQ4, vrátane rekordných pokusov.
Muži · RAW · Silový trojboj
Najťažší tlak na lavičke
Najvyšší úspešný BP1–BP4 za zvolený rok, pohlavie, divíziu a disciplínu. Bench-only a silový trojboj sa vyhodnocujú oddelene.
Muži · RAW · Silový trojboj
Najťažší mŕtvy ťah
Najvyšší úspešný DL1–DL4 v zvolenej disciplíne.
Muži · RAW · Silový trojboj
Najväčší progres
Prvý a posledný platný total v rôznych dátumoch, v rovnakom pohlaví, divízii a disciplíne.
Muži · RAW · Silový trojboj
- Sebastian Horvath50,0 kg550,0 → 600,0 kg (+9,1 %) WUAP European Championships 2026 · SBD
- Csaba Csáno44,0 kg706,0 → 750,0 kg (+6,2 %) WUAP World Championships 2026 – Silový trojboj
- Andreas Malak40,0 kg700,0 → 740,0 kg (+5,7 %) WUAP European Championships 2026 · SBD
Najvyššia úspešnosť pokusov
Úspešné / zaznamenané pokusy, vrátane štvrtých. Platí minimálna účasť.
Muži · RAW · Silový trojboj
Klub 9/9
Všetkých deväť základných pokusov v trojboji úspešných. Štvrté pokusy podmienku nemenia.
Muži · RAW · Silový trojboj
Súčet súťažných totalov
Súčet platných oficiálnych totalov naprieč štartmi v zvolenej divízii a disciplíne.
Muži · RAW · Silový trojboj
Definície a metodika
Kladné číselné pokusy, aj s NR/WR/ER, sú úspešné. Záporné pokusy sú neúspešné. Prázdne hodnoty, nula, # a pomlčka nie sú zaznamenané pokusy. Kilogramy zahŕňajú štvrté pokusy a skoršie platné pokusy pretekárov OUT; pokusy DQ/DSQ sa vylučujú. Pri rovnakom drepe, benchi, mŕtvom ťahu alebo totale má prednosť nižšia telesná hmotnosť z príslušnej súťaže. Neznáma hmotnosť sa nepočíta ako nula.
Pretekár sa v každom rebríčku zobrazuje iba raz. Celé meno sa porovnáva bez rozdielov v diakritike, veľkosti písmen a nadbytočných medzerách, spolu s pohlavím a krajinou. Pôvodné mená vo výsledkoch zostávajú zachované. Menovci a odlišné zápisy mena vyžadujú manuálnu kontrolu. Podujatia sa spájajú iba pri totožných metadátach alebo výslovnom nastavení správcu.
Rebríčky opisujú importované záznamy, nie chýbajúce pokusy. Staršie listiny iba s najlepším výkonom nedokazujú úspešnosť ani 9/9. Chýbajúca krajina sa vylučuje; neurčené pohlavie/divízia sa nemieša do porovnateľných výkonnostných ocenení. Rozporné kópie jedného štartu zachovajú účasť, ale ich výkony a umiestnenia sa do ocenení nezapočítajú.
Podmienka úspešnosti: aspoň 2 podujatia a 12 zaznamenaných pokusov v zvolenej výkonnostnej skupine.
Klubové vyhodnotenia 2026
AWPC-Slovakia · Muži · RAW · Silový trojboj. Rovnaký rok a výber ako v ročných oceneniach vyššie. Bez obmedzenia podľa členstva alebo platby.
Najúspešnejší klub
Súčet najlepšieho Reshel skóre troch najlepších pretekárov. Klub musí mať aspoň troch pretekárov so skóre.
- Dark Side Slovakia1 902,150 bodov3 pretekárov započítaných
- 300 Gym Team Michalovce1 862,198 bodov3 pretekárov započítaných
- F3 GYM Čierna Voda1 837,965 bodov3 pretekárov započítaných
Najviac nadvíhaných kg
Súčet najlepšieho platného totalu každého pretekára. Každý pretekár sa počíta raz.
- 300 Gym Team Michalovce3 202,5 kg6 pretekárov započítaných
- F3 GYM Čierna Voda2 412,5 kg4 pretekárov započítaných
- Dark Side Slovakia2 070,0 kg3 pretekárov započítaných
Najpočetnejší klub
Počet unikátnych pretekárov vo výsledkoch vrátane DNS, DQ a OUT.
- 300 Gym Team Michalovce6 pretekárov
- F3 GYM Čierna Voda4 pretekárov
- Bodygeek Košice3 pretekárov
Najvyšší priemerný Reshel
Priemer najlepšieho Reshel skóre každého pretekára. Minimum sú traja pretekári so skóre.
- Dark Side Slovakia634,050 bodov3 pretekárov započítaných
- F3 GYM Čierna Voda601,781 bodov4 pretekárov započítaných
- Sport Club Pohoda Trnava (SCP Trnava)599,957 bodov3 pretekárov započítaných
Ako sa kluby vyhodnocujú?
Klub sa preberá z výsledku alebo z členskej evidencie rovnakého roka. Meno, overené zápisy mena a klubové aliasy používajú rovnaké mapovanie ako adresár klubov. Nejasné kluby sa do klubových rebríčkov nezaraďujú.
Kilogramy a Reshel sa počítajú len z platných výsledkov s kladnou hodnotou. Pri opakovaných štartoch sa vyberá najlepší výkon každého pretekára, pri zhode nižšia telesná hmotnosť. Výkon patrí klubu uvedenému pri tomto výsledku; pri počte pretekárov sa používa posledný známy klub daného výberu. Nadviháné kg znamenajú súčet najlepších totalov, nie súčet všetkých pokusov. Reshel sa používa len tam, kde je v zdrojových výsledkoch uvedený.
