Preskočiť na obsah
Slovenská amatérska federácia silového trojbojaOficiálny zástupca WUAP na Slovensku

Výsledky súťaží

Rozšírené filtre — všetky polia
Resetovať
Výsledky: 9 · Súťaže: 8

Kliknutím na názov stĺpca zoradíte všetky vyfiltrované výsledky. Ďalším kliknutím otočíte poradie.

# Súťaž ↕Dátum ↓PohlavieUmiestnenie ↕Meno ↕Krajina ↕Vek ↕TH ↕Veková kategóriaHmotnostná kategóriaDivízia ↕ Disciplína ↕SQ najlepšíBP najlepšíDL najlepšíSQ1SQ2SQ3SQ4BP1BP2BP3BP4DL1DL2DL3DL4 C1C2C3C4Total ↕Reshel ↕McCulloch ↕Klub
1 DARK SIDE International Cup 2026 – Tlak na lavičke a mŕtvy ťah 2026-09-13 Men 7 Attila Berta SVK 35 111.40 Open 125 RAW Tlak na lavičke 200.00 200 -210 -220 200.00 176.2000 POWER klub Šahy
2 DARK SIDE International Cup 2026 – Tlak na lavičke a mŕtvy ťah 2026-09-13 Men OUT Attila Berta SVK 35 111.40 Open 95+ RAW Mŕtvy ťah -290 0.00 0.0000 POWER klub Šahy
3 BEAST RAW DAY 2026 - Tlak na lavičke / Benchpress 2026-08-22 Men 1 Attila Berta SVK 35 107.20 Open 110 RAW Tlak na lavičke 220.00 200 210 220 220.00 196.2400 POWER klub Šahy
4 BEAST RAW DAY 2026 – Mŕtvy ťah 2026-08-22 Men 5 Attila Berta SVK 35 107.20 Open 110 RAW Mŕtvy ťah 310.00 280 300 310 310.00 276.5200 POWER klub Šahy
5 VICTORIA Cup 2026 2026-08-01 M 8 Attila Berta SVK 35 110.10 Open 125 RAW Mŕtvy ťah 265 275 290 290.00 256.6500 POWER klub Šahy
6 OPEN Majstrovstvá SLOVENSKA v silovom trojboji 2026 2026-05-13 M 1 Attila Berta SVK 36 109.20 Open 110 RAW Silový trojboj 280 300 -320 200 210 -220 270 280 290 800.00 709.6000 POWER klub Šahy
7 Vianočná RAW súťaž v tlaku na lavičke 2025 2025-12-14 M 4 Attila Berta SVK 35 105.10 Open 110 RAW Tlak na lavičke 180 -200 205 205.00 184.0900 —
8 VICTORIA Cup 2025 2025-08-02 M 9 Attila Berta SVK 34 102.50 Open 110 RAW Mŕtvy ťah 260 270 -285 270.00 244.6200 —
9 Slovak Powerlifting – Medzinárodné majstrovstvá Slovenska 2025 – tlak na lavičke 2025-04-26 Men 3. Attila BERTA SVK 107.10 Muži 110 RAW Tlak na lavičke 180.00 -160 180 -205 180.00 —

WUAP 2026

Rok v číslach

Ročné ocenenia: slovenskí pretekári s potvrdeným členstvom a úhradou alebo oslobodením od poplatku v zvolenom roku.

Priebežné poradie — rok ešte prebieha.

Posledný výpočet: 2026-10-13
239Unikátni slovenskí pretekári
598Súťažné štarty
10Súťaže so slovenskou účasťou
1 903Úspešné pokusy
2 597Zaznamenané pokusy
346 073,5 kgÚspešne zdvihnuté kilogramy
370,0 kgNajťažší úspešný pokus

Ročné súhrny aj rebríčky zahŕňajú iba potvrdených a uhradených členov pre zvolený rok. Výbery sa vzťahujú na rebríčky nižšie.

Výber pre výkonnostné rebríčky: Muži · RAW · Silový trojboj

Definície a metodika

Kladné číselné pokusy, aj s NR/WR/ER, sú úspešné. Záporné pokusy sú neúspešné. Prázdne hodnoty, nula, # a pomlčka nie sú zaznamenané pokusy. Kilogramy zahŕňajú štvrté pokusy a skoršie platné pokusy pretekárov OUT; pokusy DQ/DSQ sa vylučujú. Pri rovnakom drepe, benchi, mŕtvom ťahu alebo totale má prednosť nižšia telesná hmotnosť z príslušnej súťaže. Neznáma hmotnosť sa nepočíta ako nula.

Pretekár sa v každom rebríčku zobrazuje iba raz. Celé meno sa porovnáva bez rozdielov v diakritike, veľkosti písmen a nadbytočných medzerách, spolu s pohlavím a krajinou. Pôvodné mená vo výsledkoch zostávajú zachované. Menovci a odlišné zápisy mena vyžadujú manuálnu kontrolu. Podujatia sa spájajú iba pri totožných metadátach alebo výslovnom nastavení správcu.

Rebríčky opisujú importované záznamy, nie chýbajúce pokusy. Staršie listiny iba s najlepším výkonom nedokazujú úspešnosť ani 9/9. Chýbajúca krajina sa vylučuje; neurčené pohlavie/divízia sa nemieša do porovnateľných výkonnostných ocenení. Rozporné kópie jedného štartu zachovajú účasť, ale ich výkony a umiestnenia sa do ocenení nezapočítajú.

Podmienka úspešnosti: aspoň 2 podujatia a 12 zaznamenaných pokusov v zvolenej výkonnostnej skupine.

Klubové vyhodnotenia 2026

AWPC-Slovakia · Muži · RAW · Silový trojboj. Rovnaký rok a výber ako v ročných oceneniach vyššie. Bez obmedzenia podľa členstva alebo platby.

Najúspešnejší klub

Súčet najlepšieho Reshel skóre troch najlepších pretekárov. Klub musí mať aspoň troch pretekárov so skóre.

  1. Dark Side Slovakia1 902,150 bodov
    3 pretekárov započítaných
  2. 300 Gym Team Michalovce1 862,198 bodov
    3 pretekárov započítaných
  3. F3 GYM Čierna Voda1 837,965 bodov
    3 pretekárov započítaných

Najviac nadvíhaných kg

Súčet najlepšieho platného totalu každého pretekára. Každý pretekár sa počíta raz.

  1. 300 Gym Team Michalovce3 202,5 kg
    6 pretekárov započítaných
  2. F3 GYM Čierna Voda2 412,5 kg
    4 pretekárov započítaných
  3. Dark Side Slovakia2 070,0 kg
    3 pretekárov započítaných

Najpočetnejší klub

Počet unikátnych pretekárov vo výsledkoch vrátane DNS, DQ a OUT.

  1. 300 Gym Team Michalovce6 pretekárov
  2. F3 GYM Čierna Voda4 pretekárov
  3. Bodygeek Košice3 pretekárov

Najvyšší priemerný Reshel

Priemer najlepšieho Reshel skóre každého pretekára. Minimum sú traja pretekári so skóre.

  1. Dark Side Slovakia634,050 bodov
    3 pretekárov započítaných
  2. F3 GYM Čierna Voda601,781 bodov
    4 pretekárov započítaných
  3. Sport Club Pohoda Trnava (SCP Trnava)599,957 bodov
    3 pretekárov započítaných
Ako sa kluby vyhodnocujú?

Klub sa preberá z výsledku alebo z členskej evidencie rovnakého roka. Meno, overené zápisy mena a klubové aliasy používajú rovnaké mapovanie ako adresár klubov. Nejasné kluby sa do klubových rebríčkov nezaraďujú.

Kilogramy a Reshel sa počítajú len z platných výsledkov s kladnou hodnotou. Pri opakovaných štartoch sa vyberá najlepší výkon každého pretekára, pri zhode nižšia telesná hmotnosť. Výkon patrí klubu uvedenému pri tomto výsledku; pri počte pretekárov sa používa posledný známy klub daného výberu. Nadviháné kg znamenajú súčet najlepších totalov, nie súčet všetkých pokusov. Reshel sa používa len tam, kde je v zdrojových výsledkoch uvedený.