Preskočiť na obsah
Slovenská amatérska federácia silového trojbojaOficiálny zástupca WUAP na Slovensku

Výsledky súťaží

Rozšírené filtre — všetky polia
Resetovať
Výsledky: 29 · Súťaže: 28

Kliknutím na názov stĺpca zoradíte všetky vyfiltrované výsledky. Ďalším kliknutím otočíte poradie.

# Súťaž ↕Dátum ↓PohlavieUmiestnenie ↕Meno ↕Krajina ↕Vek ↕TH ↕Veková kategóriaHmotnostná kategóriaDivízia ↕ Disciplína ↕SQ najlepšíBP najlepšíDL najlepšíSQ1SQ2SQ3SQ4BP1BP2BP3BP4DL1DL2DL3DL4 C1C2C3C4Total ↕Reshel ↕McCulloch ↕Klub
1 WUAP World Championships 2026 – Mŕtvy ťah 2026-09-29 Men 1 Ivan Levický SVK 56 103.60 M50-59 110 EQ Mŕtvy ťah 280.00 280,0 -292,0 wr -292,0 wr 280.00 252.8400 315.039000 ŠK Kornel Banská Bystrica
2 WUAP World Championships 2026 – Silový trojboj 2026-09-29 Men 1 Ivan Levický SVK 56 105.70 M50-59 110 EQ Silový trojboj 210.00 175.00 290.00 210 -225 -225 150 160 175 280 -290 290 -301,5 wr 675.00 605.4750 754.422000 ŠK Kornel Banská Bystrica
3 DARK SIDE International Cup 2026 – Tlak na lavičke a mŕtvy ťah 2026-09-13 Men 1 Ivan Levický SVK 56 105.50 Masters 110 EQ Mŕtvy ťah 290.00 280 290 -301 nr 290.00 260.1300 324.122000 ŠK Kornel Banská Bystrica
4 VICTORIA Cup 2026 2026-08-01 M 2 Ivan Levický SVK 56 102.80 M2 - 50-59 110 EQ Mŕtvy ťah 280 -290 -301 nr 280.00 253.4000 315.736400 ŠK Kornel Banská Bystrica
5 WUAP European Championships 2026 2026-06-24 M 1 Ivan Levicky SVK 56 103.50 M2 - 50-59 110 EQ Silový trojboj -215 -215 215 -160 -160 160 280 290 301 WR 676.00 610.4280 760.593000 ŠK Kornel Banská Bystrica
6 OPEN Majstrovstvá SLOVENSKA v silovom trojboji 2026 2026-05-13 M 1 Ivan Levický SVK 56 104.80 M2 - 50-59 110 EQ Silový trojboj 210 -230 230 160 170 -180 275 285 -295 685.00 615.8150 767.305490 ŠK Kornel Banská Bystrica
7 WUAP World championship 2025 2025-10-08 M 1 Ivan Levický SVK 55 105.40 M2 - 50-59 110 EQ Silový trojboj 210 -230 240 165 175 185 -285 285 -301 wr 710.00 637.5800 781.035500 ŠK Kornel Banská Bystrica
8 VICTORIA Cup 2025 2025-08-02 M 1 Ivan Levický SVK 55 101.70 M2 - 50-59 110 EQ Mŕtvy ťah 280 295 -300 295.00 268.1550 328.490000 ŠK Kornel Banská Bystrica
9 WUAP European Championships 2025 2025-06-03 M 1 Ivan Levický SVK 55 104.40 Master 50-59 110 EQ Silový trojboj -210 210 -230 160 175 -185 -280 -292,5 292,5 -301wr 677.50 ŠK Kornel Banská Bystrica
10 Slovak Powerlifting – Medzinárodné majstrovstvá Slovenska 2025 – silový trojboj 2025-04-24 Men 1. Ivan LEVICKÝ SVK 105.80 Muži M50-59 110 EQ Silový trojboj 230.00 180.00 290.00 200 220 230 160 170 180 270 280 290 700.00 ŠK Kornel Banská Bystrica
11 MAMUT deadlift cup 2024 2024-09-07 M 4 Ivan Levický SVK 54 103.00 M2 - 50-59 110 RAW Mŕtvy ťah 220 -235 -0 220.00 198.8800 239.452000 ŠK Kornel Banská Bystrica
12 BEAST RAW DAY 2024 2024-08-24 M 2 Ivan Levický SVK 54 102.00 M2 - 50-59 110 RAW Mŕtvy ťah 210 225 240 240.00 218.1600 262.665000 ŠK Kornel Banská Bystrica
13 VICTORIA Cup 2024 2024-07-27 M 2 Ivan Levický SVK 54 105.00 110 EQ Mŕtvy ťah 285 -295 -301 nr 285.00 255.9300 308.140000 ŠK Kornel Banská Bystrica
14 WUAP European Championships 2024 2024-06-11 M 1 Ivan Levický SVK 54 104.60 M2 - 50-59 110 EQ Silový trojboj 200 220 230 150 -160 -0 285 295 300,5 wr 680.50 611.7700 736.570000 ŠK Kornel Banská Bystrica
15 OPEN Majstrovstvá SLOVENSKA v silovom trojboji 2024 2024-05-02 M OUT Ivan Levický SVK 54 107.20 M2 - 50-59 110 EQ Silový trojboj -200 -0 -0 -0 -0 -0 -0 -0 -0 ŠK Kornel Banská Bystrica
16 OPEN Majstrovstvá SLOVENSKA v mŕtvom ťahu 2024 2024-04-21 M 1 Ivan Levický SVK 54 103.60 M2 - 50-59 110 EQ Mŕtvy ťah 285 -295 300,5 nr 300.50 271.3520 326.707000 ŠK Kornel Banská Bystrica
17 WUAP World Championships 2023 2023-09-23 M 1 Ivan Levický SVK 53 104.60 M2 - 50-59 110 EQ Silový trojboj 200 -220 -230 145 160 170 -285 285 -301 wr 655.00 588.8450 697.192000 —
18 VICTORIA Cup 2023 2023-07-29 M 1 Ivan Levický SVK 53 103.70 M2 - 50-59 110 EQ Mŕtvy ťah 285 295 nr 300 nr -305 nr 300.00 270.9000 320.746000 —
19 OPEN MAJSTROVSTVÁ Slovenska v mŕtvom ťahu 2023 2023-05-07 M 1 Ivan Levický SVK 53 105.60 M2 - 50-59 110 EQ Mŕtvy ťah 280 -290,5 nr 290,5 nr -305 nr 290.50 260.5790 308.525000 —
20 OPEN MAJSTROVSTVÁ Slovenska v silovom trojboji 2023 2023-05-05 M 1 Ivan Levický SVK 53 104.20 M2 - 50-59 110 EQ Silový trojboj 210 225 nr -240 nr 140 150 -160,5 nr 280 nr -300 nr 300 nr 675.00 608.1750 720.079200 —
21 WUAP World Championships 2022 2022-10-02 M 1 Ivan Levický SVK 52 107.30 M50-54 110 EQ Mŕtvy ťah -270 286 wr -300 wr 286.00 255.1120 297.205000 —
22 VICTORIA Cup 2022 2022-08-06 M 3 Ivan Levický SVK 52 103.30 M50-54 110 Mŕtvy ťah 240 250 255 255.00 230.5200 268.556000 —
23 VICTORIA Cup 2022 2022-08-06 M 2 Ivan Levický SVK 52 103.30 M50-54 110 EQ Mŕtvy ťah 260 270 nr 280 nr 290 nr 280.00 253.1200 294.885000 —
24 WUAP European Championships 2022 2022-06-09 M 1 Ivan Levický SVK 52 100.00 M50-54 100 EQ Mŕtvy ťah 250 wr 265 wr 270 wr -280 wr 270.00 247.0500 287.813250 —
25 OPEN MAJSTROVSTVÁ Slovenska v silovom trojboji 2022 2022-04-29 M 1 Ivan Levický SVK 51 102.20 M50-54 110 RAW Silový trojboj 190 205 nr -220 nr 130 140,5 nr 145 nr 220 235 250 255,5 nr 600.00 545.4000 625.574000 —

WUAP 2026

Rok v číslach

Ročné ocenenia: slovenskí pretekári s potvrdeným členstvom a úhradou alebo oslobodením od poplatku v zvolenom roku.

Priebežné poradie — rok ešte prebieha.

Posledný výpočet: 2026-10-13
239Unikátni slovenskí pretekári
598Súťažné štarty
10Súťaže so slovenskou účasťou
1 903Úspešné pokusy
2 597Zaznamenané pokusy
346 073,5 kgÚspešne zdvihnuté kilogramy
370,0 kgNajťažší úspešný pokus

Ročné súhrny aj rebríčky zahŕňajú iba potvrdených a uhradených členov pre zvolený rok. Výbery sa vzťahujú na rebríčky nižšie.

Výber pre výkonnostné rebríčky: Muži · RAW · Silový trojboj

Definície a metodika

Kladné číselné pokusy, aj s NR/WR/ER, sú úspešné. Záporné pokusy sú neúspešné. Prázdne hodnoty, nula, # a pomlčka nie sú zaznamenané pokusy. Kilogramy zahŕňajú štvrté pokusy a skoršie platné pokusy pretekárov OUT; pokusy DQ/DSQ sa vylučujú. Pri rovnakom drepe, benchi, mŕtvom ťahu alebo totale má prednosť nižšia telesná hmotnosť z príslušnej súťaže. Neznáma hmotnosť sa nepočíta ako nula.

Pretekár sa v každom rebríčku zobrazuje iba raz. Celé meno sa porovnáva bez rozdielov v diakritike, veľkosti písmen a nadbytočných medzerách, spolu s pohlavím a krajinou. Pôvodné mená vo výsledkoch zostávajú zachované. Menovci a odlišné zápisy mena vyžadujú manuálnu kontrolu. Podujatia sa spájajú iba pri totožných metadátach alebo výslovnom nastavení správcu.

Rebríčky opisujú importované záznamy, nie chýbajúce pokusy. Staršie listiny iba s najlepším výkonom nedokazujú úspešnosť ani 9/9. Chýbajúca krajina sa vylučuje; neurčené pohlavie/divízia sa nemieša do porovnateľných výkonnostných ocenení. Rozporné kópie jedného štartu zachovajú účasť, ale ich výkony a umiestnenia sa do ocenení nezapočítajú.

Podmienka úspešnosti: aspoň 2 podujatia a 12 zaznamenaných pokusov v zvolenej výkonnostnej skupine.

Klubové vyhodnotenia 2026

AWPC-Slovakia · Muži · RAW · Silový trojboj. Rovnaký rok a výber ako v ročných oceneniach vyššie. Bez obmedzenia podľa členstva alebo platby.

Najúspešnejší klub

Súčet najlepšieho Reshel skóre troch najlepších pretekárov. Klub musí mať aspoň troch pretekárov so skóre.

  1. Dark Side Slovakia1 902,150 bodov
    3 pretekárov započítaných
  2. 300 Gym Team Michalovce1 862,198 bodov
    3 pretekárov započítaných
  3. F3 GYM Čierna Voda1 837,965 bodov
    3 pretekárov započítaných

Najviac nadvíhaných kg

Súčet najlepšieho platného totalu každého pretekára. Každý pretekár sa počíta raz.

  1. 300 Gym Team Michalovce3 202,5 kg
    6 pretekárov započítaných
  2. F3 GYM Čierna Voda2 412,5 kg
    4 pretekárov započítaných
  3. Dark Side Slovakia2 070,0 kg
    3 pretekárov započítaných

Najpočetnejší klub

Počet unikátnych pretekárov vo výsledkoch vrátane DNS, DQ a OUT.

  1. 300 Gym Team Michalovce6 pretekárov
  2. F3 GYM Čierna Voda4 pretekárov
  3. Bodygeek Košice3 pretekárov

Najvyšší priemerný Reshel

Priemer najlepšieho Reshel skóre každého pretekára. Minimum sú traja pretekári so skóre.

  1. Dark Side Slovakia634,050 bodov
    3 pretekárov započítaných
  2. F3 GYM Čierna Voda601,781 bodov
    4 pretekárov započítaných
  3. Sport Club Pohoda Trnava (SCP Trnava)599,957 bodov
    3 pretekárov započítaných
Ako sa kluby vyhodnocujú?

Klub sa preberá z výsledku alebo z členskej evidencie rovnakého roka. Meno, overené zápisy mena a klubové aliasy používajú rovnaké mapovanie ako adresár klubov. Nejasné kluby sa do klubových rebríčkov nezaraďujú.

Kilogramy a Reshel sa počítajú len z platných výsledkov s kladnou hodnotou. Pri opakovaných štartoch sa vyberá najlepší výkon každého pretekára, pri zhode nižšia telesná hmotnosť. Výkon patrí klubu uvedenému pri tomto výsledku; pri počte pretekárov sa používa posledný známy klub daného výberu. Nadviháné kg znamenajú súčet najlepších totalov, nie súčet všetkých pokusov. Reshel sa používa len tam, kde je v zdrojových výsledkoch uvedený.