Preskočiť na obsah
Slovenská amatérska federácia silového trojbojaOficiálny zástupca WUAP na Slovensku

Výsledky súťaží

Rozšírené filtre — všetky polia
Resetovať
Výsledky: 31 · Súťaže: 31

Kliknutím na názov stĺpca zoradíte všetky vyfiltrované výsledky. Ďalším kliknutím otočíte poradie.

# Súťaž ↕Dátum ↓PohlavieUmiestnenie ↕Meno ↕Krajina ↕Vek ↕TH ↕Veková kategóriaHmotnostná kategóriaDivízia ↕ Disciplína ↕SQ najlepšíBP najlepšíDL najlepšíSQ1SQ2SQ3SQ4BP1BP2BP3BP4DL1DL2DL3DL4 C1C2C3C4Total ↕Reshel ↕McCulloch ↕Klub
1 WUAP European Championships 2026 2026-06-24 M 1 Jozef Meravy SVK 76 95.00 M5 - 75+ 95 RAW Silový trojboj 80 WR -120 -120 60 70 WR -75 150 165 170 WR 320.00 299.8400 562.500000 Silový trojboj Liptov
2 WUAP European Championships 2026 2026-06-24 M 1 Jozef Meravy SVK 76 93.60 M5 - 75+ 95 RAW Mŕtvy ťah 150 160 165 165.00 155.9250 292.515000 Silový trojboj Liptov
3 OPEN Majstrovstvá SLOVENSKA v mŕtvom ťahu 2026 2026-05-16 M 1 Jozef Meravý SVK 75 97.10 M5 - 75+ 110 RAW Mŕtvy ťah 150 165 171 nr 171.00 158.5170 290.879000 Silový trojboj Liptov
4 OPEN Majstrovstvá SLOVENSKA v tlaku na lavičke 2026 2026-05-15 M 1 Jozef Meravý SVK 76 97.10 M5 - 75+ 110 RAW Tlak na lavičke 60 67,5 70 70.00 64.8900 121.734000 Silový trojboj Liptov
5 OPEN Majstrovstvá SLOVENSKA v silovom trojboji 2026 2026-05-13 M 1 Jozef Meravý SVK 76 96.20 M5 - 75+ 110 RAW Silový trojboj -100 nr -100 nr 110 nr 50 nr 65 nr -70 nr 150 nr 160 nr 170 nr 345.00 321.5400 603.209040 Silový trojboj Liptov
6 WUAP World championship 2025 2025-10-08 M 1 Jozef Meravý SVK 75 96.70 M5 - 75+ 110 RAW Silový trojboj 100 wr -120 wr 120 wr 70 wr 75 wr 80 wr 150 wr 170 wr -175 wr 370.00 343.7300 630.745000 Silový trojboj Liptov
7 WUAP World championship 2025 2025-10-08 M 1 Jozef Meravý SVK 75 97.70 M5 - 75+ 110 RAW Tlak na lavičke 70 80 -85 80.00 74.0000 135.790000 Silový trojboj Liptov
8 WUAP World championship 2025 2025-10-08 M 1 Jozef Meravý SVK 75 99.00 M5 - 75+ 110 RAW Mŕtvy ťah 150 170 -175 170.00 156.2300 286.682000 Silový trojboj Liptov
9 MAMUT deadlift cup 2025 2025-09-06 M 3 Jozef Meravý SVK 75 94.50 M5 - 75+ 95 RAW Mŕtvy ťah 150 160 170 172 nr 170.00 159.6300 292.921000 Silový trojboj Liptov
10 VICTORIA Cup 2025 2025-08-02 M 6 Jozef Meravý SVK 75 94.40 M5 - 75+ 95 RAW Mŕtvy ťah 140 nr 160 nr 170 nr -180 nr 170.00 159.9700 293.545000 Silový trojboj Liptov
11 Slovak Powerlifting – Medzinárodné majstrovstvá Slovenska 2025 – mŕtvy ťah 2025-04-27 Men 1. Jozef MERAVÝ SVK 95.00 Muži M+75 95 RAW Mŕtvy ťah 171.00 140 166 171 171.00 Silový trojboj Liptov
12 Slovak Powerlifting – Medzinárodné majstrovstvá Slovenska 2025 – tlak na lavičke 2025-04-26 Men 1. Jozef MERAVÝ SVK 95.00 Muži M+75 95 RAW Tlak na lavičke 80.00 -70 75 80 80.00 Silový trojboj Liptov
13 Slovak Powerlifting – Medzinárodné majstrovstvá Slovenska 2025 – silový trojboj 2025-04-24 Men 1. Jozef MERAVÝ SVK 95.00 Muži M+75 95 RAW Silový trojboj 125.00 80.00 170.00 80 115 125 70 75 80 140 160 170 375.00 Silový trojboj Liptov
14 WUAP European Championships 2024 2024-06-11 M 1 Jozef Meravý SVK 74 96.40 M4 - 70-74 110 RAW Mŕtvy ťah 100 120 140 140.00 130.3400 233.960000 Silový trojboj Liptov
15 WUAP European Championships 2024 2024-06-11 M 1 Jozef Meravý SVK 74 96.70 M4 - 70-74 110 RAW Silový trojboj 80 -100 -100 70 80 -0 100 120 -140 280.00 260.1200 466.915000 Silový trojboj Liptov
16 WUAP European Championships 2024 2024-06-11 M 1 Jozef Meravý SVK 74 96.60 M4 - 70-74 110 RAW Tlak na lavičke 70 -80 -80 70.00 65.0300 116.729000 Silový trojboj Liptov
17 OPEN Majstrovstvá SLOVENSKA v silovom trojboji 2024 2024-05-02 M 1 Jozef Meravý SVK 74 100.50 M4 - 70-74 110 RAW Silový trojboj 80 130 -140 70 -0 -0 40 -0 -0 240.00 219.1200 393.320000 Silový trojboj Liptov
18 WUAP World Championships 2023 2023-09-23 M 1 Jozef Meravý SVK 73 98.50 M4 - 70-74 110 RAW Silový trojboj 80 -130 -130 70 85 -90 150 170 180 345.00 317.7450 557.960000 Silový trojboj Liptov
19 WUAP World Championships 2023 2023-09-23 M 1 Jozef Meravý SVK 73 97.90 M4 - 70-74 110 RAW Tlak na lavičke 70 85 -90 85.00 78.5400 137.916000 Silový trojboj Liptov
20 WUAP World Championships 2023 2023-09-23 M 1 Jozef Meravý SVK 73 97.70 M4 - 70-74 110 RAW Mŕtvy ťah 150 -170 - 150.00 138.7500 243.645000 Silový trojboj Liptov
21 VICTORIA Cup 2023 2023-07-29 M 3 Jozef Meravý SVK 73 97.80 M4 - 70-74 110 RAW Mŕtvy ťah 160 -170 -0 160.00 147.8400 259.607000 Silový trojboj Liptov
22 OPEN MAJSTROVSTVÁ Slovenska v mŕtvom ťahu 2023 2023-05-07 M 1 Jozef Meravý SVK 73 99.70 M4 - 70-74 110 RAW Mŕtvy ťah 160 170 nr 180 nr 180.00 165.0600 289.845000 Silový trojboj Liptov
23 Vianočná RAW súťaž v tlaku na lavičke 2022 2022-12-03 M 5 Jozef Meravý SVK 72 98.70 M70-74 100 RAW Tlak na lavičke 70 nr 80 nr 85 nr 85.00 78.2850 134.494000 —
24 MAMUT deadlift cup 2022 2022-09-24 M 4 Jozef Meravý SVK 72 98.40 M70-74 100 Mŕtvy ťah 130 150 161 nr 161.00 148.4420 255.023000 —
25 VICTORIA Cup 2022 2022-08-06 M 5 Jozef Meravý SVK 72 97.00 M70-74 100 Mŕtvy ťah 130 150 160 nr 160.00 148.3200 254.814000 —

WUAP 2026

Rok v číslach

Ročné ocenenia: slovenskí pretekári s potvrdeným členstvom a úhradou alebo oslobodením od poplatku v zvolenom roku.

Priebežné poradie — rok ešte prebieha.

Posledný výpočet: 2026-10-13
239Unikátni slovenskí pretekári
598Súťažné štarty
10Súťaže so slovenskou účasťou
1 903Úspešné pokusy
2 597Zaznamenané pokusy
346 073,5 kgÚspešne zdvihnuté kilogramy
370,0 kgNajťažší úspešný pokus

Ročné súhrny aj rebríčky zahŕňajú iba potvrdených a uhradených členov pre zvolený rok. Výbery sa vzťahujú na rebríčky nižšie.

Výber pre výkonnostné rebríčky: Muži · RAW · Silový trojboj

Definície a metodika

Kladné číselné pokusy, aj s NR/WR/ER, sú úspešné. Záporné pokusy sú neúspešné. Prázdne hodnoty, nula, # a pomlčka nie sú zaznamenané pokusy. Kilogramy zahŕňajú štvrté pokusy a skoršie platné pokusy pretekárov OUT; pokusy DQ/DSQ sa vylučujú. Pri rovnakom drepe, benchi, mŕtvom ťahu alebo totale má prednosť nižšia telesná hmotnosť z príslušnej súťaže. Neznáma hmotnosť sa nepočíta ako nula.

Pretekár sa v každom rebríčku zobrazuje iba raz. Celé meno sa porovnáva bez rozdielov v diakritike, veľkosti písmen a nadbytočných medzerách, spolu s pohlavím a krajinou. Pôvodné mená vo výsledkoch zostávajú zachované. Menovci a odlišné zápisy mena vyžadujú manuálnu kontrolu. Podujatia sa spájajú iba pri totožných metadátach alebo výslovnom nastavení správcu.

Rebríčky opisujú importované záznamy, nie chýbajúce pokusy. Staršie listiny iba s najlepším výkonom nedokazujú úspešnosť ani 9/9. Chýbajúca krajina sa vylučuje; neurčené pohlavie/divízia sa nemieša do porovnateľných výkonnostných ocenení. Rozporné kópie jedného štartu zachovajú účasť, ale ich výkony a umiestnenia sa do ocenení nezapočítajú.

Podmienka úspešnosti: aspoň 2 podujatia a 12 zaznamenaných pokusov v zvolenej výkonnostnej skupine.

Klubové vyhodnotenia 2026

AWPC-Slovakia · Muži · RAW · Silový trojboj. Rovnaký rok a výber ako v ročných oceneniach vyššie. Bez obmedzenia podľa členstva alebo platby.

Najúspešnejší klub

Súčet najlepšieho Reshel skóre troch najlepších pretekárov. Klub musí mať aspoň troch pretekárov so skóre.

  1. Dark Side Slovakia1 902,150 bodov
    3 pretekárov započítaných
  2. 300 Gym Team Michalovce1 862,198 bodov
    3 pretekárov započítaných
  3. F3 GYM Čierna Voda1 837,965 bodov
    3 pretekárov započítaných

Najviac nadvíhaných kg

Súčet najlepšieho platného totalu každého pretekára. Každý pretekár sa počíta raz.

  1. 300 Gym Team Michalovce3 202,5 kg
    6 pretekárov započítaných
  2. F3 GYM Čierna Voda2 412,5 kg
    4 pretekárov započítaných
  3. Dark Side Slovakia2 070,0 kg
    3 pretekárov započítaných

Najpočetnejší klub

Počet unikátnych pretekárov vo výsledkoch vrátane DNS, DQ a OUT.

  1. 300 Gym Team Michalovce6 pretekárov
  2. F3 GYM Čierna Voda4 pretekárov
  3. Bodygeek Košice3 pretekárov

Najvyšší priemerný Reshel

Priemer najlepšieho Reshel skóre každého pretekára. Minimum sú traja pretekári so skóre.

  1. Dark Side Slovakia634,050 bodov
    3 pretekárov započítaných
  2. F3 GYM Čierna Voda601,781 bodov
    4 pretekárov započítaných
  3. Sport Club Pohoda Trnava (SCP Trnava)599,957 bodov
    3 pretekárov započítaných
Ako sa kluby vyhodnocujú?

Klub sa preberá z výsledku alebo z členskej evidencie rovnakého roka. Meno, overené zápisy mena a klubové aliasy používajú rovnaké mapovanie ako adresár klubov. Nejasné kluby sa do klubových rebríčkov nezaraďujú.

Kilogramy a Reshel sa počítajú len z platných výsledkov s kladnou hodnotou. Pri opakovaných štartoch sa vyberá najlepší výkon každého pretekára, pri zhode nižšia telesná hmotnosť. Výkon patrí klubu uvedenému pri tomto výsledku; pri počte pretekárov sa používa posledný známy klub daného výberu. Nadviháné kg znamenajú súčet najlepších totalov, nie súčet všetkých pokusov. Reshel sa používa len tam, kde je v zdrojových výsledkoch uvedený.