Preskočiť na obsah
Slovenská amatérska federácia silového trojbojaOficiálny zástupca WUAP na Slovensku

Výsledky súťaží

Rozšírené filtre — všetky polia
Resetovať
Výsledky: 11 · Súťaže: 11

Kliknutím na názov stĺpca zoradíte všetky vyfiltrované výsledky. Ďalším kliknutím otočíte poradie.

# Súťaž ↕Dátum ↓PohlavieUmiestnenie ↕Meno ↕Krajina ↕Vek ↕TH ↕Veková kategóriaHmotnostná kategóriaDivízia ↕ Disciplína ↕SQ najlepšíBP najlepšíDL najlepšíSQ1SQ2SQ3SQ4BP1BP2BP3BP4DL1DL2DL3DL4 C1C2C3C4Total ↕Reshel ↕McCulloch ↕Klub
1 WUAP World Championships 2026 – Mŕtvy ťah 2026-09-29 Men 1 Martin Martinka SVK 51 110.40 M50-59 125 EQ Mŕtvy ťah 270.00 230,0 250,0 270,0 270.00 238.6800 273.766000 Powerlifting Liptovský Hrádok
2 DARK SIDE International Cup 2026 – Tlak na lavičke a mŕtvy ťah 2026-09-13 Men 2 Martin Martinka SVK 51 111.00 Masters 125 EQ Mŕtvy ťah 270.00 230 250 270 270.00 238.1400 273.147000 Powerlifting Liptovský Hrádok
3 BEAST RAW DAY 2026 – Mŕtvy ťah 2026-08-22 Men 4 Martin Martinka SVK 51 102.50 Open 110 EQ Mŕtvy ťah 267.50 230 -255 267,5 267.50 242.3550 277.981185 Powerlifting Liptovský Hrádok
4 VICTORIA Cup 2026 2026-08-01 M 3 Martin Martinka SVK 51 103.50 M2 - 50-59 110 EQ Mŕtvy ťah 230 250 270 270.00 243.8100 279.650070 Powerlifting Liptovský Hrádok
5 WUAP European Championships 2026 2026-06-24 M 1 Martin Martinka SVK 51 91.60 M2 - 50-59 95,0 EQ Mŕtvy ťah 230 255 -265 255.00 244.2900 280.201000 Powerlifting Liptovský Hrádok
6 OPEN Majstrovstvá SLOVENSKA v mŕtvom ťahu 2026 2026-05-16 M 2 Martin Martinka SVK 50 101.40 M2 - 50-59 110 EQ Mŕtvy ťah 220 250 -280 250.00 227.5000 257.075000 Powerlifting Liptovský Hrádok
7 WUAP World championship 2025 2025-10-08 M 2 Martin Martinka SVK 50 99.70 M2 - 50-59 110 EQ Mŕtvy ťah 210 240 260 260.00 238.4200 269.415000 Powerlifting Liptovský Hrádok
8 VICTORIA Cup 2025 2025-08-02 M 7 Martin Martinka SVK 50 100.80 M2 - 50-59 110 EQ Mŕtvy ťah 230 250 260 260.00 237.1200 267.946000 Powerlifting Liptovský Hrádok
9 WUAP European Championships 2025 2025-06-03 M 1 Martin Martinka SVK 49 99.90 Master 40-49 110 EQ Mŕtvy ťah 220 240 -255 240.00 Powerlifting Liptovský Hrádok
10 Slovak Powerlifting – Medzinárodné majstrovstvá Slovenska 2025 – mŕtvy ťah 2025-04-27 Men 3. Martin MARTINKA SVK 100.70 Muži M40-49 110 EQ Mŕtvy ťah 235.00 -210 220 235 235.00 Powerlifting Liptovský Hrádok
11 WUAP European Championships 2024 2024-06-11 M 4 Martin Martinka SVK 49 97.60 M1 - 40-49 110 RAW Mŕtvy ťah 190 205 -210 205.00 189.6250 211.053000 Powerlifting Liptovský Hrádok

WUAP 2026

Rok v číslach

Ročné ocenenia: slovenskí pretekári s potvrdeným členstvom a úhradou alebo oslobodením od poplatku v zvolenom roku.

Priebežné poradie — rok ešte prebieha.

Posledný výpočet: 2026-10-13
239Unikátni slovenskí pretekári
598Súťažné štarty
10Súťaže so slovenskou účasťou
1 903Úspešné pokusy
2 597Zaznamenané pokusy
346 073,5 kgÚspešne zdvihnuté kilogramy
370,0 kgNajťažší úspešný pokus

Ročné súhrny aj rebríčky zahŕňajú iba potvrdených a uhradených členov pre zvolený rok. Výbery sa vzťahujú na rebríčky nižšie.

Výber pre výkonnostné rebríčky: Muži · RAW · Silový trojboj

Definície a metodika

Kladné číselné pokusy, aj s NR/WR/ER, sú úspešné. Záporné pokusy sú neúspešné. Prázdne hodnoty, nula, # a pomlčka nie sú zaznamenané pokusy. Kilogramy zahŕňajú štvrté pokusy a skoršie platné pokusy pretekárov OUT; pokusy DQ/DSQ sa vylučujú. Pri rovnakom drepe, benchi, mŕtvom ťahu alebo totale má prednosť nižšia telesná hmotnosť z príslušnej súťaže. Neznáma hmotnosť sa nepočíta ako nula.

Pretekár sa v každom rebríčku zobrazuje iba raz. Celé meno sa porovnáva bez rozdielov v diakritike, veľkosti písmen a nadbytočných medzerách, spolu s pohlavím a krajinou. Pôvodné mená vo výsledkoch zostávajú zachované. Menovci a odlišné zápisy mena vyžadujú manuálnu kontrolu. Podujatia sa spájajú iba pri totožných metadátach alebo výslovnom nastavení správcu.

Rebríčky opisujú importované záznamy, nie chýbajúce pokusy. Staršie listiny iba s najlepším výkonom nedokazujú úspešnosť ani 9/9. Chýbajúca krajina sa vylučuje; neurčené pohlavie/divízia sa nemieša do porovnateľných výkonnostných ocenení. Rozporné kópie jedného štartu zachovajú účasť, ale ich výkony a umiestnenia sa do ocenení nezapočítajú.

Podmienka úspešnosti: aspoň 2 podujatia a 12 zaznamenaných pokusov v zvolenej výkonnostnej skupine.

Klubové vyhodnotenia 2026

AWPC-Slovakia · Muži · RAW · Silový trojboj. Rovnaký rok a výber ako v ročných oceneniach vyššie. Bez obmedzenia podľa členstva alebo platby.

Najúspešnejší klub

Súčet najlepšieho Reshel skóre troch najlepších pretekárov. Klub musí mať aspoň troch pretekárov so skóre.

  1. Dark Side Slovakia1 902,150 bodov
    3 pretekárov započítaných
  2. 300 Gym Team Michalovce1 862,198 bodov
    3 pretekárov započítaných
  3. F3 GYM Čierna Voda1 837,965 bodov
    3 pretekárov započítaných

Najviac nadvíhaných kg

Súčet najlepšieho platného totalu každého pretekára. Každý pretekár sa počíta raz.

  1. 300 Gym Team Michalovce3 202,5 kg
    6 pretekárov započítaných
  2. F3 GYM Čierna Voda2 412,5 kg
    4 pretekárov započítaných
  3. Dark Side Slovakia2 070,0 kg
    3 pretekárov započítaných

Najpočetnejší klub

Počet unikátnych pretekárov vo výsledkoch vrátane DNS, DQ a OUT.

  1. 300 Gym Team Michalovce6 pretekárov
  2. F3 GYM Čierna Voda4 pretekárov
  3. Bodygeek Košice3 pretekárov

Najvyšší priemerný Reshel

Priemer najlepšieho Reshel skóre každého pretekára. Minimum sú traja pretekári so skóre.

  1. Dark Side Slovakia634,050 bodov
    3 pretekárov započítaných
  2. F3 GYM Čierna Voda601,781 bodov
    4 pretekárov započítaných
  3. Sport Club Pohoda Trnava (SCP Trnava)599,957 bodov
    3 pretekárov započítaných
Ako sa kluby vyhodnocujú?

Klub sa preberá z výsledku alebo z členskej evidencie rovnakého roka. Meno, overené zápisy mena a klubové aliasy používajú rovnaké mapovanie ako adresár klubov. Nejasné kluby sa do klubových rebríčkov nezaraďujú.

Kilogramy a Reshel sa počítajú len z platných výsledkov s kladnou hodnotou. Pri opakovaných štartoch sa vyberá najlepší výkon každého pretekára, pri zhode nižšia telesná hmotnosť. Výkon patrí klubu uvedenému pri tomto výsledku; pri počte pretekárov sa používa posledný známy klub daného výberu. Nadviháné kg znamenajú súčet najlepších totalov, nie súčet všetkých pokusov. Reshel sa používa len tam, kde je v zdrojových výsledkoch uvedený.