Preskočiť na obsah
Slovenská amatérska federácia silového trojbojaOficiálny zástupca WUAP na Slovensku

Výsledky súťaží

Rozšírené filtre — všetky polia
Resetovať
Výsledky: 46 · Súťaže: 41

Kliknutím na názov stĺpca zoradíte všetky vyfiltrované výsledky. Ďalším kliknutím otočíte poradie.

# Súťaž ↕Dátum ↓PohlavieUmiestnenie ↕Meno ↕Krajina ↕Vek ↕TH ↕Veková kategóriaHmotnostná kategóriaDivízia ↕ Disciplína ↕SQ najlepšíBP najlepšíDL najlepšíSQ1SQ2SQ3SQ4BP1BP2BP3BP4DL1DL2DL3DL4 C1C2C3C4Total ↕Reshel ↕McCulloch ↕Klub
1 DARK SIDE International Cup 2026 – Tlak na lavičke a mŕtvy ťah 2026-09-13 Men 9 Michal Móry SVK 48 76.80 Masters 82,5 RAW Tlak na lavičke 122.50 107,5 117,5 122,5 122.50 133.8930 146.880000 Sport Club Pohoda Trnava (SCP Trnava)
2 DARK SIDE International Cup 2026 – Tlak na lavičke a mŕtvy ťah 2026-09-13 Men 5 Michal Móry SVK 48 76.80 Masters 82,5 EQ Tlak na lavičke 132.50 125 132,5 -137,5 132.50 144.8230 158.870000 Sport Club Pohoda Trnava (SCP Trnava)
3 DARK SIDE International Cup 2026 – Tlak na lavičke a mŕtvy ťah 2026-09-13 Men 3 Michal Móry SVK 48 76.80 Masters 82,5 RAW Mŕtvy ťah 225.00 192,5 212,5 225 225.00 245.9250 269.780000 Sport Club Pohoda Trnava (SCP Trnava)
4 VICTORIA Cup 2026 2026-08-01 M 6 Michal Móry SVK 47 76.00 M1 - 40-49 82,5 RAW Mŕtvy ťah 195 215 225 225.00 248.1750 268.525350 Sport Club Pohoda Trnava (SCP Trnava)
5 WUAP European Championships 2026 2026-06-24 M 2 Michal Mory SVK 47 73.30 M1 - 40-49 82,5 RAW Silový trojboj 160 172,5 -185 110 -115 115 160 180 200 487.50 557.2120 602.903000 Sport Club Pohoda Trnava (SCP Trnava)
6 OPEN Majstrovstvá SLOVENSKA v mŕtvom ťahu 2026 2026-05-16 M 1 Michal Móry SVK 47 73.30 M1 - 40-49 82,5 EQ Mŕtvy ťah 210 230 -240 230.00 262.8900 284.447000 Sport Club Pohoda Trnava (SCP Trnava)
7 OPEN Majstrovstvá SLOVENSKA v tlaku na lavičke 2026 2026-05-15 M 1 Michal Móry SVK 47 74.00 M1 - 40-49 82,5 EQ Tlak na lavičke 120 -130 130 130.00 147.1600 159.227000 Sport Club Pohoda Trnava (SCP Trnava)
8 OPEN Majstrovstvá SLOVENSKA v silovom trojboji 2026 2026-05-13 M 3 Michal Móry SVK 47 72.90 M1 - 40-49 82,5 RAW Silový trojboj 165 175 -187,5 110 117,5 -120 205 217,5 -225 510.00 587.0100 635.144820 Sport Club Pohoda Trnava (SCP Trnava)
9 WUAP World championship 2025 2025-10-08 M 2 Michal Móry SVK 47 73.80 M1 - 40-49 82,5 RAW Silový trojboj 175 190 -200 110 115 120 190 210 220 530.00 602.0800 651.451000 —
10 WUAP World championship 2025 2025-10-08 M 3 Michal Móry SVK 47 73.80 M1 - 40-49 82,5 EQ Mŕtvy ťah 200 220 240 240.00 272.6400 294.996000 —
11 VICTORIA Cup 2025 2025-08-02 M 6 Michal Móry SVK 46 72.00 M1 - 40-49 82,5 EQ Mŕtvy ťah 220 -237,5 -237,5 220.00 255.6400 273.024000 —
12 WUAP Österreichische Staatsmeisterschaft & Internationaler Cup 2025 2025-04-19 Men 1 Michal Mory SVK 46 76.50 Masters 40-49 82,5 RAW Silový trojboj 177.50 117.50 227.50 165 177.5 -187.5 110 117.5 -120 195 215 227.5 522.50 —
13 Vianočná RAW súťaž v tlaku na lavičke 2024 2024-12-14 M 7 Michal Móry SVK 46 76.20 M1 - 40-49 82,5 RAW Tlak na lavičke 107,5 117,5 -127,5 117.50 129.6030 138.415000 Sport Club Pohoda Trnava (SCP Trnava)
14 MAMUT deadlift cup 2024 2024-09-07 M 1 Michal Móry SVK 45 74.10 M1 - 40-49 82,5 RAW Mŕtvy ťah 190 205 222,5 -237 nr 222.50 251.8700 265.723000 Sport Club Pohoda Trnava (SCP Trnava)
15 VICTORIA Cup 2024 2024-07-27 M 4 Michal Móry SVK 45 73.60 82,5 EQ Mŕtvy ťah 205 220 -232,5 220.00 250.5800 Sport Club Pohoda Trnava (SCP Trnava)
16 WUAP European Championships 2024 2024-06-11 M 1 Michal Móry SVK 45 66.80 M1 - 40-49 67,5 EQ Mŕtvy ťah 190,5 wr 207,5 wr 220 wr 227,5 wr 220.00 275.4400 290.589000 Sport Club Pohoda Trnava (SCP Trnava)
17 WUAP European Championships 2024 2024-06-11 M 1 Michal Móry SVK 45 67.40 M1 - 40-49 67,5 RAW Silový trojboj -165 wr 165 wr 180,5 wr -200,5 wr 105 110 115 193 wr 205 wr 217,5 wr -231 wr 513.00 637.1460 672.189000 Sport Club Pohoda Trnava (SCP Trnava)
18 OPEN Majstrovstvá SLOVENSKA v silovom trojboji 2024 2024-05-02 M 1 Michal Móry SVK 45 72.80 M1 - 40-49 82,5 RAW Silový trojboj 165 175 185 110 115 120 205 217,5 232,5 537.50 618.6630 652.689000 Sport Club Pohoda Trnava (SCP Trnava)
19 Vianočná RAW súťaž v tlaku na lavičke 2023 2023-12-09 M 11 Michal Móry SVK 45 78.20 M40-59 82,5 RAW Tlak na lavičke 110 117,5 125 125.00 134.7500 142.161000 Sport Club Pohoda Trnava (SCP Trnava)
20 VICTORIA Cup 2023 2023-07-29 M 3 Michal Móry SVK 44 78.50 M1 - 40-49 82,5 EQ Mŕtvy ťah 217,5 232,5 -248 nr 232.50 249.2400 259.957000 Sport Club Pohoda Trnava (SCP Trnava)
21 OPEN MAJSTROVSTVÁ Slovenska v tlaku na lavičke 2023 2023-05-07 M 3 Michal Móry SVK 44 78.90 M1 - 40-49 82,5 RAW Tlak na lavičke 110 120 125 125.00 133.6250 139.371000 Sport Club Pohoda Trnava (SCP Trnava)
22 OPEN MAJSTROVSTVÁ Slovenska v mŕtvom ťahu 2023 2023-05-07 M 1 Michal Móry SVK 44 78.90 M1 - 40-49 82,5 RAW Mŕtvy ťah 200 210 -220 210.00 224.4900 234.143000 Sport Club Pohoda Trnava (SCP Trnava)
23 OPEN MAJSTROVSTVÁ Slovenska v silovom trojboji 2023 2023-05-05 M 5 Michal Móry SVK 44 78.30 Open 82,5 RAW Silový trojboj 180 192,5 205 115 122,5 -127,5 207,5 222,5 -232,5 550.00 591.2500 616.673750 Sport Club Pohoda Trnava (SCP Trnava)
24 MAMUT deadlift cup 2022 2022-09-24 M 2 Michal Móry SVK 44 76.50 M40-44 82,5 Mŕtvy ťah 200 212,5 222 nr 231 nr 222.00 243.3120 253.774000 —
25 VICTORIA Cup 2022 2022-08-06 M 4 Michal Móry SVK 43 73.50 M40-44 75 EQ Mŕtvy ťah 210 222,5 -235 nr 235 nr 222.50 253.4280 261.284000 —

WUAP 2026

Rok v číslach

Ročné ocenenia: slovenskí pretekári s potvrdeným členstvom a úhradou alebo oslobodením od poplatku v zvolenom roku.

Priebežné poradie — rok ešte prebieha.

Posledný výpočet: 2026-10-13
239Unikátni slovenskí pretekári
598Súťažné štarty
10Súťaže so slovenskou účasťou
1 903Úspešné pokusy
2 597Zaznamenané pokusy
346 073,5 kgÚspešne zdvihnuté kilogramy
370,0 kgNajťažší úspešný pokus

Ročné súhrny aj rebríčky zahŕňajú iba potvrdených a uhradených členov pre zvolený rok. Výbery sa vzťahujú na rebríčky nižšie.

Výber pre výkonnostné rebríčky: Muži · RAW · Silový trojboj

Definície a metodika

Kladné číselné pokusy, aj s NR/WR/ER, sú úspešné. Záporné pokusy sú neúspešné. Prázdne hodnoty, nula, # a pomlčka nie sú zaznamenané pokusy. Kilogramy zahŕňajú štvrté pokusy a skoršie platné pokusy pretekárov OUT; pokusy DQ/DSQ sa vylučujú. Pri rovnakom drepe, benchi, mŕtvom ťahu alebo totale má prednosť nižšia telesná hmotnosť z príslušnej súťaže. Neznáma hmotnosť sa nepočíta ako nula.

Pretekár sa v každom rebríčku zobrazuje iba raz. Celé meno sa porovnáva bez rozdielov v diakritike, veľkosti písmen a nadbytočných medzerách, spolu s pohlavím a krajinou. Pôvodné mená vo výsledkoch zostávajú zachované. Menovci a odlišné zápisy mena vyžadujú manuálnu kontrolu. Podujatia sa spájajú iba pri totožných metadátach alebo výslovnom nastavení správcu.

Rebríčky opisujú importované záznamy, nie chýbajúce pokusy. Staršie listiny iba s najlepším výkonom nedokazujú úspešnosť ani 9/9. Chýbajúca krajina sa vylučuje; neurčené pohlavie/divízia sa nemieša do porovnateľných výkonnostných ocenení. Rozporné kópie jedného štartu zachovajú účasť, ale ich výkony a umiestnenia sa do ocenení nezapočítajú.

Podmienka úspešnosti: aspoň 2 podujatia a 12 zaznamenaných pokusov v zvolenej výkonnostnej skupine.

Klubové vyhodnotenia 2026

AWPC-Slovakia · Muži · RAW · Silový trojboj. Rovnaký rok a výber ako v ročných oceneniach vyššie. Bez obmedzenia podľa členstva alebo platby.

Najúspešnejší klub

Súčet najlepšieho Reshel skóre troch najlepších pretekárov. Klub musí mať aspoň troch pretekárov so skóre.

  1. Dark Side Slovakia1 902,150 bodov
    3 pretekárov započítaných
  2. 300 Gym Team Michalovce1 862,198 bodov
    3 pretekárov započítaných
  3. F3 GYM Čierna Voda1 837,965 bodov
    3 pretekárov započítaných

Najviac nadvíhaných kg

Súčet najlepšieho platného totalu každého pretekára. Každý pretekár sa počíta raz.

  1. 300 Gym Team Michalovce3 202,5 kg
    6 pretekárov započítaných
  2. F3 GYM Čierna Voda2 412,5 kg
    4 pretekárov započítaných
  3. Dark Side Slovakia2 070,0 kg
    3 pretekárov započítaných

Najpočetnejší klub

Počet unikátnych pretekárov vo výsledkoch vrátane DNS, DQ a OUT.

  1. 300 Gym Team Michalovce6 pretekárov
  2. F3 GYM Čierna Voda4 pretekárov
  3. Bodygeek Košice3 pretekárov

Najvyšší priemerný Reshel

Priemer najlepšieho Reshel skóre každého pretekára. Minimum sú traja pretekári so skóre.

  1. Dark Side Slovakia634,050 bodov
    3 pretekárov započítaných
  2. F3 GYM Čierna Voda601,781 bodov
    4 pretekárov započítaných
  3. Sport Club Pohoda Trnava (SCP Trnava)599,957 bodov
    3 pretekárov započítaných
Ako sa kluby vyhodnocujú?

Klub sa preberá z výsledku alebo z členskej evidencie rovnakého roka. Meno, overené zápisy mena a klubové aliasy používajú rovnaké mapovanie ako adresár klubov. Nejasné kluby sa do klubových rebríčkov nezaraďujú.

Kilogramy a Reshel sa počítajú len z platných výsledkov s kladnou hodnotou. Pri opakovaných štartoch sa vyberá najlepší výkon každého pretekára, pri zhode nižšia telesná hmotnosť. Výkon patrí klubu uvedenému pri tomto výsledku; pri počte pretekárov sa používa posledný známy klub daného výberu. Nadviháné kg znamenajú súčet najlepších totalov, nie súčet všetkých pokusov. Reshel sa používa len tam, kde je v zdrojových výsledkoch uvedený.