Výsledky súťaží
Kliknutím na názov stĺpca zoradíte všetky vyfiltrované výsledky. Ďalším kliknutím otočíte poradie.
| # | Súťaž ↕ | Dátum ↓ | Pohlavie | Umiestnenie ↕ | Meno ↕ | Krajina ↕ | Vek ↕ | TH ↕ | Veková kategória | Hmotnostná kategória | Divízia ↕ | Disciplína ↕ | SQ najlepší | BP najlepší | DL najlepší | SQ1 | SQ2 | SQ3 | SQ4 | BP1 | BP2 | BP3 | BP4 | DL1 | DL2 | DL3 | DL4 | C1 | C2 | C3 | C4 | Total ↕ | Reshel ↕ | McCulloch ↕ | Klub |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | WUAP World Championships 2026 – Mŕtvy ťah | 2026-09-29 | Men | 1 | Peter Krošlák | SVK | 34 | 92.70 | Open | 95 | EQ | Mŕtvy ťah | 318.00 | 272,5 | 300,0 | 318,0 wr | 318.00 | 302.4180 | IRON FORCE Nitra | ||||||||||||||||
| 2 | DARK SIDE International Cup 2026 – Tlak na lavičke a mŕtvy ťah | 2026-09-13 | Men | 1 | Peter Krošlák | SVK | 34 | 92.50 | Open | 95 | EQ | Mŕtvy ťah | 305.00 | 265 | 285 | 305 | 310 nr | 305.00 | 290.0550 | IRON FORCE Nitra | |||||||||||||||
| 3 | BEAST RAW DAY 2026 – Mŕtvy ťah | 2026-08-22 | Men | 1 | Peter Krošlák | SVK | 34 | 88.60 | Open | 95 | EQ | Mŕtvy ťah | 290.00 | 265 | -290 | 290 | -308,5 nr | 290.00 | 283.9100 | IRON FORCE Nitra | |||||||||||||||
| 4 | VICTORIA Cup 2026 | 2026-08-01 | M | 2 | Peter Krošlák | SVK | 34 | 90.00 | Open | 95 | EQ | Mŕtvy ťah | 265 | 290 | -308,5 nr | 290.00 | 281.0100 | IRON FORCE Nitra | |||||||||||||||||
| 5 | WUAP European Championships 2026 | 2026-06-24 | M | 2 | Peter Kroslak | SVK | 34 | 90.10 | Open | 95,0 | EQ | Mŕtvy ťah | 262,5 | 282,5 | 302,5 | -319 WR | 302.50 | 293.1230 | IRON FORCE Nitra | ||||||||||||||||
| 6 | OPEN Majstrovstvá SLOVENSKA v mŕtvom ťahu 2026 | 2026-05-16 | M | 2 | Peter Krošlák | SVK | 33 | 89.60 | Open | 95 | EQ | Mŕtvy ťah | 275 | 290 | -295 | 290.00 | 281.8800 | IRON FORCE Nitra | |||||||||||||||||
| 7 | WUAP World championship 2025 | 2025-10-08 | M | 3 | Peter Krošlák | SVK | 33 | 92.20 | Open | 95 | EQ | Mŕtvy ťah | 275 | 300 | -310 | 300.00 | 286.2000 | Slávia Leviathan Nitra | |||||||||||||||||
| 8 | VICTORIA Cup 2025 | 2025-08-02 | M | 6 | Peter Krošlák | SVK | 33 | 92.20 | Open | 95 | EQ | Mŕtvy ťah | -245 | 245 | -267,5 | 245.00 | 233.7300 | Slávia Leviathan Nitra | |||||||||||||||||
| 9 | Slovak Powerlifting – Medzinárodné majstrovstvá Slovenska 2025 – mŕtvy ťah | 2025-04-27 | Men | 2. | Peter KROŠLÁK | SVK | 89.10 | Muži | 95 | EQ | Mŕtvy ťah | 265.00 | 250 | 265 | -272.5 | 265.00 | Slávia Leviathan Nitra | ||||||||||||||||||
| 10 | Slovak Powerlifting – Medzinárodné majstrovstvá Slovenska 2025 – mŕtvy ťah | 2025-04-27 | Men | 3. | Peter KROŠLÁK | SVK | 89.10 | Muži | 95 | RAW | Mŕtvy ťah | 255.00 | 247.5 | -255 | 255 | 255.00 | Slávia Leviathan Nitra | ||||||||||||||||||
| 11 | BEAST RAW DAY 2024 | 2024-08-24 | M | 3 | Peter Krošlák | SVK | 32 | 91.80 | Open | 95 | EQ | Mŕtvy ťah | -242,5 | 255 | 262,5 | 262.50 | 250.9500 | — | |||||||||||||||||
| 12 | WUAP European Championships 2024 | 2024-06-11 | M | 3 | Peter Krošlák | SVK | 32 | 90.10 | Open | 95 | RAW | Mŕtvy ťah | 235 | 245 | 252,5 | 252.50 | 244.6730 | — | |||||||||||||||||
| 13 | OPEN Majstrovstvá SLOVENSKA v mŕtvom ťahu 2024 | 2024-04-21 | M | 6 | Peter Krošlák | SVK | 31 | 86.00 | Open | 95 | RAW | Mŕtvy ťah | 220 | 235 | 242,5 | 242.50 | 242.0150 | — | |||||||||||||||||
| 14 | MAMUT deadlift cup 2023 | 2023-09-10 | M | 6 | Peter Krošlák | SVK | 31 | 85.80 | Open | 95 | Mŕtvy ťah | 215 | 230 | -240 | 230.00 | 230.0000 | — | ||||||||||||||||||
| 15 | VICTORIA Cup 2018 | 2018-08-04 | M | 11 | Peter Krošlák | — | 26 | 96.30 | Open | 100 | RAW | Mŕtvy ťah | 240 | 255 | 262,5 | 262.50 | 244.3880 | Nitra | |||||||||||||||||
| 16 | Memoriál Juraja Gyeváta 2017 | 2017-09-01 | M | 4 | Peter Krošlák | — | 25 | 99.90 | Open | 100 | RAW | Mŕtvy ťah | 280 | -295 | -295 | 280.00 | 256.4800 | Nitra | |||||||||||||||||
| 17 | VICTORIA cup 2017 - medzinárodná súťaž v mŕtvom ťahu | 2017-07-29 | M | 6 | Peter Krošlák | — | 25 | 100.80 | Open | 110 | RAW | Mŕtvy ťah | 270 | 290 | -300 | 290.00 | 264.4800 | ST Trogári Nitra / Slovensko | |||||||||||||||||
| 18 | GPC Otvorené medzinárodné majstrovstvá 2016 – silový trojboj | 2016-04-08 | Men | 5. | Peter KROŠLÁK | SVK | 90.00 | Juniors | 90 | RAW | Silový trojboj | 210.00 | 115.00 | 250.00 | 575.00 | AWPC -Bodyworld Powerlifting Club Nitra |
WUAP 2026
Rok v číslach
Ročné ocenenia: slovenskí pretekári s potvrdeným členstvom a úhradou alebo oslobodením od poplatku v zvolenom roku.
Priebežné poradie — rok ešte prebieha.
Posledný výpočet: 2026-10-13Ročné súhrny aj rebríčky zahŕňajú iba potvrdených a uhradených členov pre zvolený rok. Výbery sa vzťahujú na rebríčky nižšie.
Výber pre výkonnostné rebríčky: Muži · RAW · Silový trojboj
Pretekár roka
Najlepší oficiálny Reshel v zvolenom pohlaví, divízii a disciplíne. McCulloch sa s Reshelom nemieša.
Muži · RAW · Silový trojboj
Najaktívnejší pretekár
Unikátne súťažné podujatia naprieč disciplínami a divíziami.
Najviac súťažných štartov
Jeden štart za pretekára, podujatie, disciplínu a divíziu.
Najviac víťazstiev
Oficiálne prvé miesta v kategóriách. Zhoda: druhé, tretie miesta, potom meno na zobrazenie.
Najviac pódiových umiestnení
Oficiálne umiestnenia 1, 2 a 3 v kategóriách.
Najvyšší total v trojboji
Najlepší platný total v trojboji; samostatné disciplíny sa nezapočítavajú.
Muži · RAW · Silový trojboj
Najťažší drep
Najvyšší úspešný SQ1–SQ4, vrátane rekordných pokusov.
Muži · RAW · Silový trojboj
Najťažší tlak na lavičke
Najvyšší úspešný BP1–BP4 za zvolený rok, pohlavie, divíziu a disciplínu. Bench-only a silový trojboj sa vyhodnocujú oddelene.
Muži · RAW · Silový trojboj
Najťažší mŕtvy ťah
Najvyšší úspešný DL1–DL4 v zvolenej disciplíne.
Muži · RAW · Silový trojboj
Najväčší progres
Prvý a posledný platný total v rôznych dátumoch, v rovnakom pohlaví, divízii a disciplíne.
Muži · RAW · Silový trojboj
- Sebastian Horvath50,0 kg550,0 → 600,0 kg (+9,1 %) WUAP European Championships 2026 · SBD
- Csaba Csáno44,0 kg706,0 → 750,0 kg (+6,2 %) WUAP World Championships 2026 – Silový trojboj
- Andreas Malak40,0 kg700,0 → 740,0 kg (+5,7 %) WUAP European Championships 2026 · SBD
Najvyššia úspešnosť pokusov
Úspešné / zaznamenané pokusy, vrátane štvrtých. Platí minimálna účasť.
Muži · RAW · Silový trojboj
Klub 9/9
Všetkých deväť základných pokusov v trojboji úspešných. Štvrté pokusy podmienku nemenia.
Muži · RAW · Silový trojboj
Súčet súťažných totalov
Súčet platných oficiálnych totalov naprieč štartmi v zvolenej divízii a disciplíne.
Muži · RAW · Silový trojboj
Definície a metodika
Kladné číselné pokusy, aj s NR/WR/ER, sú úspešné. Záporné pokusy sú neúspešné. Prázdne hodnoty, nula, # a pomlčka nie sú zaznamenané pokusy. Kilogramy zahŕňajú štvrté pokusy a skoršie platné pokusy pretekárov OUT; pokusy DQ/DSQ sa vylučujú. Pri rovnakom drepe, benchi, mŕtvom ťahu alebo totale má prednosť nižšia telesná hmotnosť z príslušnej súťaže. Neznáma hmotnosť sa nepočíta ako nula.
Pretekár sa v každom rebríčku zobrazuje iba raz. Celé meno sa porovnáva bez rozdielov v diakritike, veľkosti písmen a nadbytočných medzerách, spolu s pohlavím a krajinou. Pôvodné mená vo výsledkoch zostávajú zachované. Menovci a odlišné zápisy mena vyžadujú manuálnu kontrolu. Podujatia sa spájajú iba pri totožných metadátach alebo výslovnom nastavení správcu.
Rebríčky opisujú importované záznamy, nie chýbajúce pokusy. Staršie listiny iba s najlepším výkonom nedokazujú úspešnosť ani 9/9. Chýbajúca krajina sa vylučuje; neurčené pohlavie/divízia sa nemieša do porovnateľných výkonnostných ocenení. Rozporné kópie jedného štartu zachovajú účasť, ale ich výkony a umiestnenia sa do ocenení nezapočítajú.
Podmienka úspešnosti: aspoň 2 podujatia a 12 zaznamenaných pokusov v zvolenej výkonnostnej skupine.
Klubové vyhodnotenia 2026
AWPC-Slovakia · Muži · RAW · Silový trojboj. Rovnaký rok a výber ako v ročných oceneniach vyššie. Bez obmedzenia podľa členstva alebo platby.
Najúspešnejší klub
Súčet najlepšieho Reshel skóre troch najlepších pretekárov. Klub musí mať aspoň troch pretekárov so skóre.
- Dark Side Slovakia1 902,150 bodov3 pretekárov započítaných
- 300 Gym Team Michalovce1 862,198 bodov3 pretekárov započítaných
- F3 GYM Čierna Voda1 837,965 bodov3 pretekárov započítaných
Najviac nadvíhaných kg
Súčet najlepšieho platného totalu každého pretekára. Každý pretekár sa počíta raz.
- 300 Gym Team Michalovce3 202,5 kg6 pretekárov započítaných
- F3 GYM Čierna Voda2 412,5 kg4 pretekárov započítaných
- Dark Side Slovakia2 070,0 kg3 pretekárov započítaných
Najpočetnejší klub
Počet unikátnych pretekárov vo výsledkoch vrátane DNS, DQ a OUT.
- 300 Gym Team Michalovce6 pretekárov
- F3 GYM Čierna Voda4 pretekárov
- Bodygeek Košice3 pretekárov
Najvyšší priemerný Reshel
Priemer najlepšieho Reshel skóre každého pretekára. Minimum sú traja pretekári so skóre.
- Dark Side Slovakia634,050 bodov3 pretekárov započítaných
- F3 GYM Čierna Voda601,781 bodov4 pretekárov započítaných
- Sport Club Pohoda Trnava (SCP Trnava)599,957 bodov3 pretekárov započítaných
Ako sa kluby vyhodnocujú?
Klub sa preberá z výsledku alebo z členskej evidencie rovnakého roka. Meno, overené zápisy mena a klubové aliasy používajú rovnaké mapovanie ako adresár klubov. Nejasné kluby sa do klubových rebríčkov nezaraďujú.
Kilogramy a Reshel sa počítajú len z platných výsledkov s kladnou hodnotou. Pri opakovaných štartoch sa vyberá najlepší výkon každého pretekára, pri zhode nižšia telesná hmotnosť. Výkon patrí klubu uvedenému pri tomto výsledku; pri počte pretekárov sa používa posledný známy klub daného výberu. Nadviháné kg znamenajú súčet najlepších totalov, nie súčet všetkých pokusov. Reshel sa používa len tam, kde je v zdrojových výsledkoch uvedený.
