Preskočiť na obsah
Slovenská amatérska federácia silového trojbojaOficiálny zástupca WUAP na Slovensku

Výsledky súťaží

Rozšírené filtre — všetky polia
Resetovať
Výsledky: 20 · Súťaže: 12

Kliknutím na názov stĺpca zoradíte všetky vyfiltrované výsledky. Ďalším kliknutím otočíte poradie.

# Súťaž ↕Dátum ↓PohlavieUmiestnenie ↕Meno ↕Krajina ↕Vek ↕TH ↕Veková kategóriaHmotnostná kategóriaDivízia ↕ Disciplína ↕SQ najlepšíBP najlepšíDL najlepšíSQ1SQ2SQ3SQ4BP1BP2BP3BP4DL1DL2DL3DL4 C1C2C3C4Total ↕Reshel ↕McCulloch ↕Klub
1 WUAP World Championships 2026 – Tlak na lavičke 2026-09-29 Men 2 Peter Ševčik SVK 47 108.70 M40-49 110 EQ Tlak na lavičke 290.00 240,0 -285,0 290,0 290.00 257.8100 278.950000 —
2 WUAP World Championships 2026 – Tlak na lavičke 2026-09-29 Men 2 Peter Ševčik SVK 47 109.70 M40-49 110 RAW Tlak na lavičke 190.00 185,0 190,0 -192,5 190.00 168.3400 182.144000 —
3 WUAP European Championships 2026 2026-06-24 M 2 Peter Sevcik SVK 47 108.50 M1 - 40-49 110,0 EQ Tlak na lavičke 250 -270 290 290.00 257.8100 278.950000 —
4 WUAP European Championships 2026 2026-06-24 M 1 Peter Sevcik SVK 47 108.50 M1 - 40-49 110,0 RAW Tlak na lavičke 185 190 195 195.00 173.3550 187.570000 —
5 OPEN Majstrovstvá SLOVENSKA v tlaku na lavičke 2026 2026-05-15 M 1 Peter Ševčík SVK 47 109.00 M1 - 40-49 110 RAW Tlak na lavičke 180 187,5 -190 187.50 166.3120 179.950000 —
6 OPEN Majstrovstvá SLOVENSKA v tlaku na lavičke 2026 2026-05-15 M 2 Peter Ševčik SVK 47 109.00 M1 - 40-49 110 EQ Tlak na lavičke 235 245 255 255.00 226.1850 244.732000 —
7 WUAP Österreichische Staatsmeisterschaft & Internationaler Cup 2026 2026-05-02 Men 1 Peter Sevcik SVK Masters 40-49 110,0 RAW Tlak na lavičke 187.50 182.5 187.5 -190 187.50 —
8 WUAP Österreichische Staatsmeisterschaft & Internationaler Cup 2026 2026-05-02 Men 1 Peter Sevcik SVK Masters 40-49 110,0 EQUIPPED Tlak na lavičke 240.00 -240 -240 240 240.00 —
9 WUAP World championship 2025 2025-10-08 M 2 Peter Ševčík SVK 46 109.00 M1 - 40-49 110 RAW Tlak na lavičke 185 192,5 197,5 197.50 175.1830 187.095000 —
10 WUAP World championship 2025 2025-10-08 M 3 Peter Ševčík SVK 46 109.00 M1 - 40-49 110 EQ Tlak na lavičke 250 262,5 267,5 267.50 237.2730 253.407000 —
11 International PowerMax Cup 2025 2025-09-13 Men 1 Peter Sevcik SVK 46 109.20 Masters 40-49 110,0 EQ Tlak na lavičke 262.50 220 250 262.5 262.50 —
12 International PowerMax Cup 2025 2025-09-13 Men 1 Peter Sevcik SVK 46 109.20 Masters 40-49 110,0 RAW Tlak na lavičke 195.00 180 190 195 195.00 —
13 BEAST RAW DAY 2025 2025-08-23 M 3 Peter Ševčík SVK 46 109.30 M1 - 40-49 110 RAW Tlak na lavičke 180 187,5 192,5 192.50 170.7480 182.358000 —
14 BEAST RAW DAY 2025 2025-08-23 M 5 Peter Ševčík SVK 46 109.30 M1 - 40-49 110 Katapult Tlak na lavičke 220 240 -260 240.00 212.8800 —
15 WUAP European Championships 2025 2025-06-03 M 3 Peter Ševčík SVK 46 107.90 Master 40-49 110 RAW Tlak na lavičke 180 -190 190 190.00 —
16 Slovak Powerlifting – Medzinárodné majstrovstvá Slovenska 2025 – tlak na lavičke 2025-04-26 Men 3. Peter ŠEVČIK SVK 108.90 Muži M40-49 110 EQ Tlak na lavičke 250.00 215 230 250 250.00 —
17 Slovak Powerlifting – Medzinárodné majstrovstvá Slovenska 2025 – tlak na lavičke 2025-04-26 Men 1. Peter ŠEVČIK SVK 108.90 Muži M40-49 110 RAW Tlak na lavičke 190.00 180 190 -192.5 190.00 —
18 WUAP Österreichische Staatsmeisterschaft & Internationaler Cup 2025 2025-04-19 Men 3 Peter Sevcik SVK 46 108.50 Masters 40-49 110,0 RAW Tlak na lavičke 190.00 180 190 -195 190.00 —
19 WUAP European Championships 2024 2024-06-11 M 5 Peter Ševčík SVK 45 107.70 M1 - 40-49 110 RAW Tlak na lavičke 182,5 187,5 -195 187.50 167.0630 176.251000 —
20 OPEN Majstrovstvá SLOVENSKA v tlaku na lavičke 2024 2024-04-20 M 2 Peter Ševčik SVK 45 106.80 M1 - 40-49 110 RAW Tlak na lavičke 170 177,5 185 185.00 165.2050 174.291000 —

WUAP 2026

Rok v číslach

Ročné ocenenia: slovenskí pretekári s potvrdeným členstvom a úhradou alebo oslobodením od poplatku v zvolenom roku.

Priebežné poradie — rok ešte prebieha.

Posledný výpočet: 2026-10-13
239Unikátni slovenskí pretekári
598Súťažné štarty
10Súťaže so slovenskou účasťou
1 903Úspešné pokusy
2 597Zaznamenané pokusy
346 073,5 kgÚspešne zdvihnuté kilogramy
370,0 kgNajťažší úspešný pokus

Ročné súhrny aj rebríčky zahŕňajú iba potvrdených a uhradených členov pre zvolený rok. Výbery sa vzťahujú na rebríčky nižšie.

Výber pre výkonnostné rebríčky: Muži · RAW · Silový trojboj

Definície a metodika

Kladné číselné pokusy, aj s NR/WR/ER, sú úspešné. Záporné pokusy sú neúspešné. Prázdne hodnoty, nula, # a pomlčka nie sú zaznamenané pokusy. Kilogramy zahŕňajú štvrté pokusy a skoršie platné pokusy pretekárov OUT; pokusy DQ/DSQ sa vylučujú. Pri rovnakom drepe, benchi, mŕtvom ťahu alebo totale má prednosť nižšia telesná hmotnosť z príslušnej súťaže. Neznáma hmotnosť sa nepočíta ako nula.

Pretekár sa v každom rebríčku zobrazuje iba raz. Celé meno sa porovnáva bez rozdielov v diakritike, veľkosti písmen a nadbytočných medzerách, spolu s pohlavím a krajinou. Pôvodné mená vo výsledkoch zostávajú zachované. Menovci a odlišné zápisy mena vyžadujú manuálnu kontrolu. Podujatia sa spájajú iba pri totožných metadátach alebo výslovnom nastavení správcu.

Rebríčky opisujú importované záznamy, nie chýbajúce pokusy. Staršie listiny iba s najlepším výkonom nedokazujú úspešnosť ani 9/9. Chýbajúca krajina sa vylučuje; neurčené pohlavie/divízia sa nemieša do porovnateľných výkonnostných ocenení. Rozporné kópie jedného štartu zachovajú účasť, ale ich výkony a umiestnenia sa do ocenení nezapočítajú.

Podmienka úspešnosti: aspoň 2 podujatia a 12 zaznamenaných pokusov v zvolenej výkonnostnej skupine.

Klubové vyhodnotenia 2026

AWPC-Slovakia · Muži · RAW · Silový trojboj. Rovnaký rok a výber ako v ročných oceneniach vyššie. Bez obmedzenia podľa členstva alebo platby.

Najúspešnejší klub

Súčet najlepšieho Reshel skóre troch najlepších pretekárov. Klub musí mať aspoň troch pretekárov so skóre.

  1. Dark Side Slovakia1 902,150 bodov
    3 pretekárov započítaných
  2. 300 Gym Team Michalovce1 862,198 bodov
    3 pretekárov započítaných
  3. F3 GYM Čierna Voda1 837,965 bodov
    3 pretekárov započítaných

Najviac nadvíhaných kg

Súčet najlepšieho platného totalu každého pretekára. Každý pretekár sa počíta raz.

  1. 300 Gym Team Michalovce3 202,5 kg
    6 pretekárov započítaných
  2. F3 GYM Čierna Voda2 412,5 kg
    4 pretekárov započítaných
  3. Dark Side Slovakia2 070,0 kg
    3 pretekárov započítaných

Najpočetnejší klub

Počet unikátnych pretekárov vo výsledkoch vrátane DNS, DQ a OUT.

  1. 300 Gym Team Michalovce6 pretekárov
  2. F3 GYM Čierna Voda4 pretekárov
  3. Bodygeek Košice3 pretekárov

Najvyšší priemerný Reshel

Priemer najlepšieho Reshel skóre každého pretekára. Minimum sú traja pretekári so skóre.

  1. Dark Side Slovakia634,050 bodov
    3 pretekárov započítaných
  2. F3 GYM Čierna Voda601,781 bodov
    4 pretekárov započítaných
  3. Sport Club Pohoda Trnava (SCP Trnava)599,957 bodov
    3 pretekárov započítaných
Ako sa kluby vyhodnocujú?

Klub sa preberá z výsledku alebo z členskej evidencie rovnakého roka. Meno, overené zápisy mena a klubové aliasy používajú rovnaké mapovanie ako adresár klubov. Nejasné kluby sa do klubových rebríčkov nezaraďujú.

Kilogramy a Reshel sa počítajú len z platných výsledkov s kladnou hodnotou. Pri opakovaných štartoch sa vyberá najlepší výkon každého pretekára, pri zhode nižšia telesná hmotnosť. Výkon patrí klubu uvedenému pri tomto výsledku; pri počte pretekárov sa používa posledný známy klub daného výberu. Nadviháné kg znamenajú súčet najlepších totalov, nie súčet všetkých pokusov. Reshel sa používa len tam, kde je v zdrojových výsledkoch uvedený.